En Acil Uçak Kargo Şirketi

Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketi olan AcilKargo.Net yurt içinde sağlamış olduğu uçak kargo servisleriyle bir şehirden diğer bir şehre kargo taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Daha detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayınız.

Bir yerden bir yere gitmek istediğinizde ya da farklı bir bölgeye bir şey göndermek istediğinizde taşımacılığa ihtiyaç duyarsınız. Hızlı servis ayrıcalığı ile Acil Kargo kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Güvenilir personelleri, müşteri emanetine sahip çıkmak, teslim alındığı şekilde gideceği yere teslim etmek gibi kurallar amaç edinilmiştir. Müşteri memnuniyeti ve güveni için kurye ve kargo işlemlerinde hızlı olmayı ve güvenli şekilde zamanında teslim etmek amaçlanmıştır. Kargonun, yurt içinde farklı bir bölgeye gitmesini istiyorsanız ve bunun gün içerisinde ulaşması gereken durumları olduğunda uçak kargoları tercih edilir. Fakat her uçak kargosu müşterisi için bu özeni göstermeyebilir. Bunun için Acil Uçak Kargoyu ziyaret ederek kaliteli ve hızlı hizmet ayrıcalığını bir arada yaşayın.

Acil Uçak Kargosu ve Hizmet Şekli

Normal kara yolu kargosu dışında, gönderilecek olan eşyanın ya da ürünün daha hızlı ve gün içerisinde teslimi için uçak kargosu kullanılır. Acil Uçak Kargosu da bu hizmet için çalışmalarını sürdürmekte. Yurt içinde bir uçtan bir uca gidecek olan paketlerin acil durumlarda ve gün içerisinde yetişmesi gereken durumlarda uçak kargosu tercih edilmelidir. Firma bu hizmeti yapmak ve müşterileri memnuniyetini kazanmak için profesyonel ekip çalışanları ve güvenli taşıma işlemi ile istenilen sürede verilen adrese ulaşacaktır. Taşımacılık seçeneklerinin çok olması nedeni ile müşteri memnuniyeti kazanılmıştır. Her ekonomiye uygun olan kuryecilik seçenekleri ile istediğiniz zaman, istediğiniz taşıma aracı ile paket gönderimi yapabilirsiniz. Acil durumlarda, uzak bölgeler ve şehir içi kurye taşımacılık işlemleri için birden çok seçenek geliştirilmiştir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Ankara, Adana, Trabzon, Samsun, Rize, Tokat, Sivas, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Eskişehir, Manisa, Muğla, Bodrum, Dalaman, Milas, Mersin, Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Şırnak, Hakkari, Şanlı Urfa, Kahraman Maraş ve daha bir çok bölgeye yurt içi uçak kargo hizmetleri sunmaktayız. Firma acil durumlarda gönderilmesi gereken paket ve eşyaların anlık alımlarını ve istenilen saatte yetiştirilmesi için günlük kurye saatleri düzenler. Haftanın her günü İstanbul’un her bölgesi için kurye çalışmaları yapmakta. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmanın çalıştığı bazı şube alanları vardır. Bunlar Avrupa Yakası’nda olanlar; Beşiktaş Kurye, Şişli Kurye, Maslak Kurye, Levent Kurye ve Avrupa Yakası Kurye’dir. Anadolu yakasına bakıldığında Kadıköy, Acıbadem, Ümraniye, Üsküdar ve Anadolu Yakası kuryesidir. İstanbul merkez kurye şubelerine bakıldığında Acil, Etiler, Sarıyer, Mecidiyeköy Kuryesidir. Bu bölgeler dışında olan yerler için acil uçak kuryesi tercih edilmekte. Gönderilen paketin aciliyeti olmadığı durumlarda kara yolu kuryeciliği de kullanılabilir.

Kargo İçin Kullanılan Taşıtlar Nelerdir?

Acil Hava Kargo, sadece hava yolu ile değil, aynı zamanda kara yolu ile de taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Müşterinin göndereceği paketi kendi tercihine göre farklı yolla ile gönderebilir. İstanbul’da bir yerden bir yere taşımacılık için motorlu kurye şeklide vardır. Gönderilecek malzemenin şekli ve gönderilme amacına göre bu kurye seçeneklerinden biri seçilmekte. Kurye hizmetlerine bakıldığında motorlu kurye, arabalı kurye, yaya kurye, vip kurye, acil uçak kuryesi gibi birçok seçeneği vardır. Müşterilerin ekonomik durumlarına göre istedikleri kurye seçeneklerinden birini seçerek göndermek istedikleri paketleri güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Kurye taşıtlarını isterseniz firmadan kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemleri aylık ve yıllık olarak değerlendirilir. Kendi paketinizi istediğiniz yere dilerseniz kendiniz kiralama yaparak götürebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bi firma ve şirketin kendi ürünlerini bölge dağıtımları yapmak ve belli bölgelerden ürün toplamak için bu tür kurye araçlarına ihtiyaç duyarlar. Acil Uçak Kargo ayrıcalığı ile kurye taşıtlarından birini kiralayarak güvenli ve içiniz rahat bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurye taşımacılığı için mobil uygulama sayesinde de firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mobilden firmanın sitesine giriş yapınız. Saatlik, günlük ve haftalık olan kuryelerin gidecekleri istikametler ve bölgeler yer alır. Kendinize uygun olan kurye taşımacılığını seçerek verilen saatte kargonuzu teslim edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ve Kaliteli Hizmet

Acil Kargo Şirketi olmasından dolayı hava yolu taşımacılığı da tercih edilmiştir. Ülke içindeki bir bölgeden farklı bir bölgeye acil durumlar için yetiştirilmesi gereken ürünler olabilir. Bunları gün içinde teslim etmek ya da gün içinde gönderilen ürünü teslim almak için verilen taşıma kuryelerden destek alabilirsiniz. Fiyatlar kargo için kullanılan kuryeye göre değişir. Acil durumlarda bu fiyat olanakları artar. Taşıma fiyatlarında en özel ve güzel olanı vip kuryeleridir. İstanbul bölgesinde ya da komşu illerine götürülmesi gereken paketlerin gün içinde 45 dakika içinde teslim edilmesi şeklidir. Vip kurye ayrıcalıkları müşterilerin daha güvende olmasını sağlar ve verilen hizmet garantili olacaktır.

Kaliteli hizmet anlayışı firmanın tanınmasında etkili olmuştur. Güvenli taşımacılık ve sorumluluğunu bilen güler yüzlü personelleri ile kargolar emin ellerde. Hafta içi her gün olmak üzere hafta sonu da çalıştığı günler vardır. Amaç kargoların istenilen sürede karşı tarafa ulaştırılmasıdır. Önemli ve acil durumlar için gönderilmesi gereken paketlerin teslimatı yapılır. Örneğin; önemli evraklar, davetiyeler, broşür ve afişler, duyuru ilanları, dergiler ve gazete yayınları, promosyon paketleri, bültene ait olan ve yetiştirilmesi gereken belgelerin taşımacılığı gün içerisinde hızlı bir şekilde yapılıyor. Önemli belgelerin, paketlerin ya da herhangi bir paketin taşımasının gün içinde ve verilen saatte teslimatı için düzenli, sorumluluk sahibi olan çalışma ekibi vardır. Hızlı kargoculuğun adresi olup, verilen hizmetin en iyi ve en güvenilir olması firma tarafından görev haline gelmiştir.

İletişim Adresleri ve Numaraları

En Acil Kargo ile irtibata geçmek için İnternet sitesi üzerinde yer alan numaralardan bağlantı kurabilirsiniz. Kurye saatleri, ne zaman kalktıkları ve hangi bölgeler için çalıştıkları hakkında detaylı bilgiyi bulabileceğiniz çalışma kategorileri vardır. Müşteri temsilcisini arayarak merak ettiğiniz ve kiralama yapmak istediğiniz kuryelerin içeriği hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. İletişim adresleri İstanbul kodu ile başlar. Ev ve cep telefonlarınızdan rahatlıkla arayabilir ve beklemeden hızlı bir şekilde kurye adresi ve siparişi verebilirsiniz. İletişime geçmek için site üzerinde yer alan canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Anlık bilgi alışverişi yaparak göndereceğiniz kuryeyi güvence altına almış olursunuz.

Hizmet Verdiği Bölgeler ve Şubeleri

Yurt içinde hava alanı bulunan tüm bölge ve şehirlere mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında teslim ileti şekliyle hızlı ve güvenli paket taşımacılığı sunmaktadır. Kargo İstanbul’un her bölgesi için hafta içi her gün ve hafta sonu dahil olmak üzere çalışma saatleri mevcuttur. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere iki hat üzerinde kuryecilik işi yapmakta. Aynı zamanda İstanbul’un merkez bölgelerinde de müşterilerine hizmet vermekte. İl içi kuryecilik işinde acil yetiştirme durumlarına göre en geç 45 dakika içinde istediğiniz kargo yerine ulaşacaktır. İstanbul’da yaşıyorsanız ve gün içinde ülkenin farklı bir bölgesine bu paketin yetişmesi için uçak kuryesi tercih edilir. Firmanın en çok tercih edilen kuryesi budur. Gün içinde Marmara Bölgesi dışında farklı bölgelere kalkış yapan uçaklar sadece kurye taşımacılığı yapmakta. Bu yüzden tek bir hat üzerinden kargonun doğrudan karşıya ulaşma süresi kısalmış olacaktır.

İstanbul ve çevresinde yoğun olarak hizmet veren firma çalışma ağını genişletmeye devam ediyor. Sürekli ve özel müşterileri için vip kuryeleri de açmıştır. Vip müşterilerin acil durumlarında hava ya da kara yolu kuryesi kullanılır. Yakın bir yerden başka bir yere taşımacılıkta ise motorlu ya da yaya kuryesi tercih ediliyor. Yaya kuryesinin bir diğer özelliği ise dağıtmak istediğiniz afiş, broşür ve gazete gibi belge niteliği taşıyan ürünlerin İstanbul ve çevresine ulaşmasını sağlar.