KURUMSAL

Şirket profili hakkında tüm bilgi ve detayların siz değerli müşterilere sunulduğu kurumsal sayfamıza hoş geldiniz. Hayatın en önemli değerlerinden birisi olan zaman kavramını en iyi şekilde kullanan uçak kargo firması. Her türlü yurt içi ve yurt dışı hava yolu kargo gönderileri için arayınız.

ACİL KARGO HAKKINDA

A

cil Kargo Şirketi 2010 yılının başlarında kurulmuş Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden biridir. Müşterilere İstanbul merkez ofisinde hizmet veren güvenli ACİL KARGO firması, dünya üzerinde tüm ülkelerde yapmış olduğu iş birliktelikleri sayesinde her zaman en doğru hizmetleri tam zamanında teslimat süreleri ile sunmaktadır. Acil Kargo 20 ’nin üzerinde iç personeli ile her gün yüzlerce paket ve evrak dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna hava yolu uçak kargo hizmeti ile taşımaktadır.

Acil Uçak Kargo şirketi son sistem alt yapısı ile diğer rakip kargo firmalarına adeta sektörün lideri benim imajı sunmaktadır. Online kargo işlemleri, kargo takip sorgulaması, online fiyat sorgulama ve hızlı kayıt oluşturma gibi bir çok özellik web sayfamız üzerinde bulunmaktadır. Müşteri sadece kargo talebini ve gerekli bilgileri iletmekte, geriye kalan tüm hava yolu kargo süreci ile en ince ayrıntısına kadar Acil Hava Kargo deneyimli operatörleri büyük bir dikkatle ilgilenmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

  • En Hızlı Uçak Kargo Taşımacılık Süreleri
  • En Uygun Hava Kargo Navlun Ücretleri
  • Kargo Takip Sorgulama Sistemi İle İzleme
  • Alternatif Hava Yolları Toptan Satış Listesi
  • Tüm Müşterilere Kaliteli Hizmet Anlayışı
ŞİRKETİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ!