İstanbul Kargo

İstanbul kargo şirketi yurt içi uçak kargo ve yurt dışı hava yolu kargo taşımacılığı yapan Türkiye’nin en kaliteli Express Ekonomik kargo gönderi firmasıdır. İstanbul’dan Ankara İzmir Antalya Adana Bursa Trabzon Sivas Malatya Gaziantep Konya Kayseri hava yolları uçak kargo.

İSTANBUL KARGO İLE ZAMANDAN KAZANIN

İstanbul Kargo güvencesi ve hizmet kalitesi farkıyla metropol kentinden yurt içinde hava alanı olan bölgelere şehirler arası uçak kargo, yurt dışına hava yolu kargo ve İstanbul’dan evcil hayvan pet kargo taşımacılığı hizmetlerinin tamamını tek noktadan alabilirsiniz. Tüm kargo gönderileri firmamız ile bulutların üzerinde uçuyor!

İstanbul Yurtiçi Uçak Kargo Servisi

İstanbul şehrinden tüm Türkiye hava alanı olan illerine bir kaç saat içinde tüm gönderileri teslim ettirebilirsiniz. Çok acil yada zaman bakımından fazla hassas olan kargolar şirketimizin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu yurt içi uçak kargo hizmeti ile sorunsuz göndericiden alıcıya ulaştırılır. Türk hava yolları günlük periyodik yurt içi servisleri ve alternatif hava yolu şirketlerinin toptan satış listesi üzerinden sizin için en uygun fiyatı bularak uygun maliyetlerle kargoları taşıyoruz. Şirketimize günün tüm saatleri 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 0212 210 04 98 – 0539 403 77 33 numaralı telefonlardan ve destek@acilkargo.net mail adresine atacağınız e postalar çok kısa sürede fiyatı çıkartılıp, teslimat süresi ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir. Her gün binlerce müşterinin yurt içinde her hangi bir hava limanı olan ilden diğer bir hava alanı bulunan şehrine size belirtilen zaman zarfı içerisinde tam zamanında teslim edileceği adrese ulaştırılır. Yurt içinde en hızlı kargo taşımacılık servisi uçak kargo hizmetidir.

Ülkemizde son yıllarda en çok kullanılan hava taşıma servisi son günlerde çok popüler olmuştur. Bu hizmetten faydalanan müşteriler ne kadar kaliteli ve hızlı bir gönderi seçimi olduğunun farkına varmaktadır. Bazen öyle anlar denk geliyor ki, çok kısa sürelerde bir şehirden diğer bir şehre evrak paket vb. kargoları ulaştırmanız gerekiyor. Böyle durumda uçak kargo hizmetinden bi haber olan müşteriler ilk defa bu servisi aldıkları an itibariyle ne kadar doğru bir iş yaptığını ivedi şekilde görmektedir.

İstanbul’dan Yurt Dışına Kargo Gönderimi

İstanbul’un tüm semtlerinden yurt dışı tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik gönderi servisleri ile en uygun maliyetlerle hava yolu kargo firmamıza taşımacılığını yaptırabilirsiniz. Avrupa ülkelerine 1 gün, Amerika ülkelerine 2 gün, Afrika ülkelerine 3-4 gün ve Asya ülkelerine 4-5 iş günü içinde teslimatları gerçekleştirilir. Yurt dışına gönderi yapacak olan müşterilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kargo bilgileri eksiksiz, tam ve sağlıklı bir şekilde firma yetkililerine iletilmelidir. Net ve doğru olarak ulaştırılan yurt dışı kargo bilgileri deneyimli ve uzman operatörlerimiz tarafından operasyon aşaması kapsamına alınır. Hemen gideceği ülkeye tüm hava yolu kargo şirketlerinin fiyat listesine bakar, sizin için en uygun olan ücretli taşıma servisini bularak bu konuda önemli ölçüde kesenize katkıda bulunur, cebinizden hiç bir zaman fazla para çıkmaz. Daima en uygun hava kargo hizmetlerini kaliteli bir anlayış ile tarafınıza sunmaktayız. Kargo çıkış ve varış yapacağı ülke şehir, kargonun içeriği, kargo net ağırlığı ve ölçü bilgileri, kargo kap ve adet sayısı, kargo gönderici alıcı iletişim bilgileri şirketimize ulaştırılması halinde çok kısa sürelerde kargo servis ücreti ve teslimat süre zarfı ile alakalı tüm detayları deneyimli ekibimiz ulaştırır.

Karşılıklı olarak fiyatta mütakıp kalınması halinde hemen gönderi kaydı oluşturulur ve hiç zaman kaybetmeden toplama aracı gönderici adresine ulaşarak isim ve imza karşılığı size wybill vererek kargoyu teslim alır. Daha sonra merkez ofise ulaştırarak hızlı bir şekilde işlem görerek, çıkış belgeleri de hazırlanıp ilgili ülkeye nakli için ilk kalkış yapacak kargo uçağına sevk edilir. Gönderi karşı destinasyona ulaştıktan sonra gümrük memurlarının yapmış olduğu kontrol aşamasından sonra dağıtımı yapacak olan acentemize teslim edilir. Yetkili hava yolu kargo acente servisimiz hiç beklemeden gönderiyi isim ve imza karşılığı tam zamanında karşı adrese teslim eder. Daha sonra merkez ofise ulaşan teslimat bilgileri göndericiye telefon, kısa sms ve mail yoluyla bildirilmektedir.

İSTANBUL KENTİ ACİL UÇAK KARGO ŞİRKETİNİN FARKINI DENEYİN!

100%

HIZLI TAŞIMA

100%

ONLİNE İŞLEMLER

100%

UYGUN MALİYETLER

100%

ZAMANINDA TESLİMAT

SIKCA SORULAN SORULAR

İstanbul Kargo Nasıl Çalışır?

Telefon ve mail yoluyla firmamızın deneyimli yetkililerine ulaşabilir, dilerseniz merkez ofise ve acentelere uğrayarak kargonuzu teslim ederek işlem görmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul Kargo’ya ulaşan kargo gönderi bilgileri çok kısa sürede uzman arkadaşlarımız tarafından fiyatlandırılır ve en hızlı teslimat süresi ile tarafınıza bildirilir. Bu konuda telefon numaraları aracılığı ile sesli olarak anlatabilir yada e-mail yoluyla e posta göndererek destek isteyebilirsiniz. Firmamız tüm hava yolu kargo şirketlerinin toptan taşıma listesi üzerinden sizlerin gönderilerinin gidiş yapacağı destinasyona en makul fiyatı veren hava yolu ile taşımaktayız.

İstanbul Kargoya Nasıl Ulaşabilirim?

Şirketimize telefon numaraları, e-mail adresi, merkez ofisi ve acenteleri aracılığıyla günün her saati ulaşabilirsiniz. 0212 210 04 98 – 0539 403 77 33 numaralı sabit hat ve cep telefonu üzerinden şirketimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca gsm numaramız ile whatsapp dan ulaşabilme imkanınız mevcuttur. Çağrı merkezinde diksiyonu düzgün ve nazik operatörlerimiz sizden gelen çağrı kayıtlarını en kısa sürede fiyatlandırıp tarafınıza teslimat süresi ile birlikte ivedi şekilde ulaştırır. Ayrıca Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:6 No:598 adresi konumunda faaliyet gösteren merkez ofisimize tüm müşterileri bekleriz.

İstanbul Kargo İle Neler Gönderebilirim?

Kendi alanında dev adımlarla ilerleyen İstanbul Kargo şirketi ile neler gönderebilirsiniz? Makine ve makine parçaları, perde, halı, cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop, iphone, ipad, elektronik eşyalar, mutfak ekipman ve araç gereçleri, tekstil ürünleri, stor perde, kumaş, deri, gıda, sebze, meyve, elbise, ayakkabı, giyim, ilaç ve daha bir çok taşınması yasak/yanıcı ve Türk Ticaret Kanunlarına aykırı hiç bir gönderi kabul edilmez.

İstanbul Kargo Ne Tür Hizmetler Vermektedir?

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı olarak komple hava yolu kargo taşımacılığı hizmetleri sunan sektörünün dev firmasıdır. Yurt içi uçak kargo, yurt dışı hava kargo, ihracat ve ithalat taşımacılığı, evcil hayvan pet kargo ve acil ilaç gibi hizmetleri için 7 gün 24 saat hiç çekinmeden itina ile alabilirsiniz. Her gün binlerce müşteri kaliteli hizmet anlayışı ve en uygun maliyetler için ilk tercih olarak bizi seçiyor

Karşı Ödemeli Gönderi Yapılır Mı?

Türkiye genelinde bir şehirden diğer bir şehre kargo gönderileri karşı taraf ödemeli kargo taşıtabilirsiniz. Karşı tarafa fiyat teyidi yapıldıktan sonra kargonuzu karşı ödemeli olarak Türk Hava Yolları uçuş sağlanan her şehre adres teslimi yaptırabilirsiniz.

Kargo Taşımaları Sigorta Kapsamında Mıdır?

Müşteri talebi doğrultusunda orjinal fatura üzerinden döviz kuru hesaplanarak sigortalanmaktadır. Değerli ve değersiz tüm kargo gönderilerini firmamız güvencesi altında sigortalayabilirsiniz. Bu konuda daha kapsamlı bilgi alabilmek için web sitemize giriş yaparak iletişim sayfasından telefon ve mail üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evcil Hayvan Pet Kargo Gönderebilir Miyim?

Hayatımızın bir çok alanında evimizin bireyi ve ailemizden birisi olarak karşımıza çıkan küçük sevimli dostlarınızı İstanbul’dan hava alanı olan tüm şehirlere bir kaç saat içinde özel servisle ulaştırabilirsiniz. Türk hava yolları sevimli dostlarınızı kimlik kartı, taşıma kafesi, sağlık karnesi, veteriner hekim sağlıklıdır uçuş yapabilir raporu ile en az 3 aydan büyük olmak şartıyla kabul edilmektedir. Ayrıca uçakta veteriner hekim kontrolünde taşıma kafesleri içinde maması ve suyu verilerek özenle taşınmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Hizmetiniz Var Mı?

Firmamız aracılığı ile gönderilen tüm kargolar koli içinde istif edilmelidir. Bu konuda tüm müşterilere ambalaj ve paketleme hizmeti sunarak gideceği kargoların hiç bir zarar görmemesi için almış olduğu önlemler bütünüdür. Kırılacak yada hassas olan gönderiler merkez ofisimize ulaştıktan sonra kontrol aşamasında sorun teşkil etmesi durumunda yeniden paketleme yapılarak, daha sağlam ve düzgün şekilde gidebileceği konuma alınmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için hemen şirketimize ulaşınız.

Numune Gönderimi Yapabilir Miyim?

Yurt içinde tüm şehirlere ve yurt dışında tüm dünya ülkelerine 150 kg. sınır limitli kargo gönderileri yapabilirsiniz. Numune adından da anlaşılacağı gibi bir ürün yada malın Türkiye’den yurt dışına bir kaç adet olarak karşı tarafa gönderilmesidir. Numune gönderecek olan müşteriler bazı hususlara dikkat etmelidir. Gönderilen numune ticari bir konumda görüldüğü takdirde ilgili ülke gümrüğü tarafından vergi çıkartılabilir. Bu konuda tüm ülkelerin kendine göre gümrük müşavirliği şartları bulunmaktadır.

İthalat ve İhracat Taşımacılığı Hizmeti Var Mı?

Şirketimiz tüm dünya ülkelerine yurt dışı kargo gönderimi yapan lider bir hava yolu firmasıdır. Resmi ve belgeli olarak ihracat ve ithalat taşımacılığı hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca 150 kg nın altında ki gönderiler için mikro ihracat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yurt dışına resmi olarak ürün ve mal gibi kargoları göndermek için hemen çağrı merkezimizi arayınız. En uygun ihracat talep maliyetleri ile Türkiye’den yurt dışına kargo göndermek isteyen müşteriler hiç beklemeden iletişim kurabilirler.

Hava Alanı Olmayan Şehre Kargo Yollayabilir Miyim?

Elbette efendim hava alanı olmayan şehirlere de mobil kargo taşıma servisi ile gönderi yapabilirsiniz. Kargo en yakın hava limanına kadar uçakla gidiş yapar ve burada araçlı kargo ekiplerimiz tarafından teslim alınır ve arabalı dağıtım aracıyla adresine teslim edilir. Bu da İstanbul Kargo şirketinin tüm müşterilerine sunmuş olduğu mobil kargo hizmetidir.

BAZI MÜŞTERİ YORUMLARI