Belçika Kargo firmamızın tüm dünya ülkelerine hizmet sunduğu servislerden bir tanesidir. Avrupa ülkelerinden biri olan Belçika 3 bölgeye ayrılan federal bir devlettir ve 15,325.142 nüfusa sahiptir başkenti Brüksel’dir. Belçika da 4 tane hava limanı vardır. Brüksel, Liege, Atwerp Deurne ve Oostende-Brüj’dür.

Belçika’nın resmi dilleri Hollandaca Almanca ve Fransızcadadır. Ülke nüfusunun yüzde 52’lik kısmı kendilerini Katolik yüzde 35’lik kısmı ateist yüzde 4,2’lık kısmı Müslüman yüzde 1.1 Protestan yüzde 0,6 Ortodoks yüzde 0,3 Budist ve yüzde 0,2’lik kısım Musevili olarak tanımlamaktadır. Belçika’nın kuvvetle küreselleşmiş ekonomisi ve ulaşım altyapısı Avrupa’nın geri kalanı ile entegre edilmiştir. Ülkenin ileri derece de endüstrileşen bölgenin kalbindeki konumu 2007 de dünyanın en büyük 15, ticaret ülkesi olmasına yardımcı olmuştur. Belçika güvenilir bir ülkedir. Biraz utangaç yapıya sahip olan yerlileri gelen yabancılara karşı iyimser yaklaşmaktadırlar yalnız gece geç saatlerde seslendiğinizde sizlere bakmayabilirler

BELÇİKA UÇAK KARGO GÖNDERİMİ

Belçika’ya express kargo hizmeti veya alımı olarak farklı sistemlere sahip olan kargoların güvenli ve profesyonel bir ortam içerisinde taşınmasıdır. Yapacağınız gönderilerde öncelikle kargo firmasıyla iletişime geçildikten sonra gidecek olan kargonun ilk olarak güvenliği düşünülür ve ondan sonra diğer kalan işlemler halledilir.

Profesyonel ekibe sahip olan kurumsal firmalar gidecek kargonun örneğin, elektronik eşyalar makine parçaları numune evrak koli valiz tekstil matbaa ev eşyası beyaz eşya bijuteri kimyasal kozmetik vb. zarar görmeden ve güvenilir şekilde adrese teslim edilmesi için gereken tüm müdahaleyi kargo teslim edilene kadar yapar.

Bunun için ilk öncelikle kargo firmasıyla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Belçika’ya kargo gönderiminde öncelikle olarak kargonun içeriği kaç kg olduğu olduğu paket ölçüleri ve İstanbul’da semt olarak nereden alınacağı bilgileri gerekmektedir. Fiyat hesaplaması bu şekilde yapılmaktadır. Kargoların Türkiye’de ki genel toplama merkezi İstanbul’dur, bu nedenle şehir dışında olan müşterilerimizin kargolarını İstanbul toplama ofisimiz olan adresimize göndermeleri kargolarını daha hızlı ve daha uygun fiyatlara taşıyabilmemiz için önemlidir.

Kargo taşımacılığında 150 kg kadar şahsi gönderim yapılabilir, 150 kg geçen gönderilerde müşterilerimize alternatif yollar sunulur. Bu alternatif yollar ise örneğin malzeme 300 kg geliyor burada müşteriye ihracat, mikro ihracat, veya kapı teslim olmasında ısrar ediyorsa malzeme 150 kg olarak iki konşimentoya bölünerek gönderilir.

Malzeme ticari ise ve 150 kg yakın miktarda ise müşteriden ufak rakamda fatura istenir yalnız numune faturaya gerek yoktur. İstanbul da olan müşterilerimiz için adresten adrese teslimat sağlanmaktadır kargo teslim süreli normal kargo olarak çıktığında 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

BELÇİKA ÜLKESİNE İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İhracat ikiye ayrılır mikro ihracat ve normal ihracat olarak mikro ihracat 150 kg kadar olan gönderiler de fatura değeri 7,500 Euro’yu geçmeyen gönderilerde yapılır. Mikro ihracatta fatura ve malzemenin sıfır olması önemlidir normal ihracattaki gibi aralarında ki fark mikro ihracatta malzemeye gümrük beyannamesi açılmasına gerek yoktur mikro ihracatta müşterinin KDV alabilmesi için faturayı müşterisine kesmesi gerekmektedir aksi takdirde KDV alamaz 1-150 kiloya kadar mikro ihracat yapabilirsiniz.

Normal ihracatlar da müşteri şahıs ise ihracatı kendisi yapamaz firma olması ve gümrükçüsünün olması gerekmektedir. Şahıs olan müşterilerde ihracatı firmamız üstlenebilir bu durumda gidecek olan malzemenin faturasının firmamız üzerine ihracatını yapabilmemiz için kesmesi gerekmektedir. Yapılacak olan ihracatın müşteri firma ise KDV’sini alabilir yalnız yukarıda belirmiş olduğum gibi şahıs ise KDV alamaz ihracatlar da fiyat hesaplaması kargo sistemin de olduğu gibidir ölçüler ağırlıklar malzemenin çıkış yeri ve gideceği ülkede hangi hava limanına istediği bilgisi yeterlidir bu şekilde fiyatlar hesaplanabilir.

Yurt dışına yapılan gönderiler istenilen bazı evraklar vardır buda her malzeme için geçerli değildir örneğin yapacağınız gönderi makine ise bu makinenin  (makine Türk malı ise fatura yeterli olmaktadır makine yurt dışından Türkiye ye ithal edildiyse ve Türkiye’den yurt dışına tekrardan gönderilmek istendiği takdirde istenilen belgedir.) menşei şahadetnamesi nedir yurt dışında makinenin üretildiği ülke o ülkeden hangi firma tarafından ve ne şartlarda Türkiye’ye getirildiğinin belgesidir.

Gıda gönderilerinde gıdaların üretim sertifikaları ve ambalajların üzerinde marka bulunması kimyasal boya kozmetik ham madde vb. ürünlerde MSDS yani on altı maddelik İngilizce raporu maden gönderilerinde (maden kömür demir metal vs.) maden teknik analiz raporu tohum ve gübre gönderilerinde tarım işleri bakanlığından yetki  izin belgesi gerekmektedir yanı sıra bu belge fidan ve çiçekler içinde geçerlidir yanıcı ve parlayıcı madde gönderilerinde MSDS formu dışında uçağa malzeme alınmadan önce hava yolları tarafından gerek duyulduğunda yanmaz ambalaj yapma ve uygulama hakkına sahiptir böyle bir uygulama sonucunda ek bir ücret çıkabilir bu da müşterimize yansıtılmaktadır.

Yapacağınız gönderilerde malzemenin ambalajlamasının her bir kolinin otuz kiloyu geçmemesinin ve kolilerin şişik olmamasının önemli olduğunu bilmenizi isteriz eğer ambalaj bozukluğu kolide zedelenme yırtılma ve şişkinlik söz konusu ise malzeme elimize geçtikten sonra operasyon bölümümüz de tekrardan gereken inisiyatif sağlanır. Belçika’ya hava yolu haricinde kara yolu olarak da hizmet sunmaktayız  kara yolunda teslim süreleri gümrüğün yoğunluğuna bir hafta ile on beş gün arasında değişmektedir 150 kiloya kadar ister kapı teslim ister acente teslim olarak müşterilerimize kargoları sağlam güvenilir yollarla teslim ediliyor 150 kiloyu aşan gönderilerde beyanname açılması gerekmektedir İkinci el eşya gönderilerinde ev eşyası gibi permi belgesi gerekmektedir bunda bulunduğunuz bölgedeki konsolosluktan alabilirsiniz

Permi belgesi; yurtdışı eşya taşıma belgesi şahıslara verilebilir. Yurt dışına göndermiş olduğunuz gönderilerde çıkan sorunları firmamız elinden geldiğince halletmeye çalışarak müşterilerimize yardımcı oluyor yalnız karşı tarafın gümrüğüne takılacak  yasaklı yasal olmayan malzemeler de oluşan cezalar müşterimize yansıtılır ve orada oluşan vergiler alıcı tarafından ödenir. Gümrükte kalan, takılan gönderilerde veya alıcının kabul etmediği kargoyu istemediği takdir de kargo Türkiye ye ya geri gelir yada imha edilir. Türkiye ye kargo geri gelirse ücretli bir şekilde iade edilir buda müşteriye yansıtılır.

Kırılacak eşyalarda örneğin; televizyon, cam,  bilgisayar, tabela mutfak eşyası vb. bunların ambalajlamanın özenli bir şekilde sağlam olmasına dikkat edilmelidir bu gibi gönderilerde de müşterilerimize kasa yapılmasını öneriyoruz eğer müşterimiz kasa yapacak müsaitlikte veya yapamayacağını bildirirse bunu firmamızda üstlenebilir kasa maliyeti ayrı olarak müşteriye fatura edilir. Beyaz eşya gibi örneğin buz dolapları motorlarında sıkıştırılmış gaz olduğunda dolayı taşınamamaktadır ,müşteri gazını alıp gönderirse o şekilde taşınabilir. Küçük gönderilerde evrak doküman pasaport yarım kg kadar olana gönderilerde ekonomik ve ekspres fiyatlar aynı olduğundan dolayı teslim süresi 1 gündür yarım kg geçen gönderiler de aradaki farka bakılır ona göre müşteriye sunulur ekonomik teslim süresi ise 3 iş günüdür tamamen müşterimizin tercihine kalmıştır.

BELÇİKA’YA KARGO İLE İLAÇ GÖNDERİMİ

Belçika’ya ilaç gönderimin de ilaçların tablet hap şeklinde olması gerekmektedir sıvı gönderileri iğne şurup damla serum gibi bunlara gümrük garantisi verilmemektedir yalnız hap gönderilerin de ilaçlarınız kolay bir şekilde adresinize teslim etmekteyiz. Yapmış olacağınız gönderileri kargo çıkış yaptığı andan itibaren kolayca web sitemiz üzerinden size verilen takip numarası ile kargonuzun nereden olduğunu saat ve tarih olarak detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Koli hesaplaması sizin için nasıl daha kolay olabilir standart koliler vardır 40*40*60 olan bir kolinin hacimsel olarak uçakta kapladığı alan 20 kilodur içine de 18-20 kilo yük olur hesaplama en*boy*yükseklik/5000 olarak çıkartabilirsiniz kargo istemin de ölçü ve ağırlığa bakılır hangisi daha ağırlıklı gelirse ondan işlemi görür kendi ağırlığı 20 kg gelen kargonun hacimsel ağırlığı örneğin 30 kg geliyorsa 30 kilo işlemi görür yukarıda belirtmiş olduğum kolayca hesaplamasının yapıp kilo ve hacmi dengeleyebilirsiniz. Gerekli inisiyatif paketleme işlemi firmamız tarafında da yapılabilir.

BELÇİKA TATİL GÜNLERİ

Good Friday 25 mart, paskalya 27-28 mart, işçi bayramı 1 mayıs, İsa’nın göğe yükselişi 5 mayıs, paskalyadan sonraki 7.Pazar Belçika ulusal ulusal günü, 21 temmuz Meryem ana günü, 15 ağustos ölüleri anma günü, 1 kasım ateşkes günü, 11 kasım ve noel 24-25 aralıktır.

BELÇİKA’YA NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

Belçika’ya Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Gıda türü kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir. Kozmetik ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

BELÇİKA KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.acilkargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

Belçika Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

BELÇİKA KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tümbilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Acil Kargo tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

BELÇİKA KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

Belçika Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'nin Acil Kargo şirketi 1999 yılında iki ortağın bir araya gelmesiyle İstanbul merkezli hizmetler vermeye başladılar. Zamanın şartları ve teknoloji durumu günümüz ile baz alındığı takdirde imkanların kısıtlı olduğu dönemlerde bu işe başladık. İlk olarak İstanbul içi motorlu kurye ile semtler arasında hızlı kargo gönderimi hizmetleri verdik. Çünkü diğer kargo firmaları metropol içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri yirmi dört saat ile kırk sekiz saati buluyordu. Oysa ki bizim sağladığımız hizmet İstanbul içindeyse Express olarak maksimum bir saat, gün içi olarak belirtilmişse mesai saati bitmeden kesinlikle teslimat gerçekleşmiş olur. Yurt içinde hava alanı olan bölgelere kilometre uzaklığına göre bir ile dört saat arasında şehirler arası hava kargo hizmetine başladık. Firmamızla iletişime geçen müşteriler ilk defa aldıkları bu hizmetin avantajlarını iyice kavradıktan sonra zamanla bu servis taşımacılık alanının en elit gönderi taşımacılığı olarak gözümüze çarpmaktadır. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek için devamlı olarak kendimizi geliştirdik ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurarak büyük bir yol kat ettik. Her bir basamak yukarı tırmandıkça müşterilerin beklentisi daha ileri noktalara taşındı. Tabi ki bu da hizmet kalitemizin ne kadar üst düzey olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Şirket ve firmalar, kurum ve kuruluşlar, özel iş yerleri ve daha bir çok sektörel bazda hizmet veren şirketlerin kurye maliyetlerini düşürmek ve en önemlisi Türkiye içi hızlı uçak kargo gönderimi ile bir kaç saat içinde şehirler arası kargo hizmeti alabilmenin heyecanını sizlere yaşattık. İnsanlığın büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetin kaliteli olmasını ve üstelik bu güzide servisin maliyet yönünden çok uygun fiyatlara taşınması gerekmektedir. Genelde insanlar taşıma ücretleri ucuz ve hizmet kalitesinin en son seviyede olmasını bekliyorlar. Sonuçta insanlar aldıkları bir hizmet karşılığında para ödüyorlar, elbette ki hizmetin detayları ve sonuçları kişileri yakından ilgilendirmektedir. Ne kadar çok kesesine tasarruf ettirebilirse ve bunun yanında aldığı hizmet tam zamanında teslimatla noktalandığı anda kişi ve şahısların keyfine diyecek bir şey yoktur. Arabalı kurye, araçlı kargo, gece kurye, nöbetçi eczane acil ilaç, yurt içi hava kargo, yurt dışı uçak kargo, motorlu kurye, ithalat ve ihracat taşımacılığı, uluslar arası numune gönderimi, evcil hayvan pet kargo taşıma gibi alternatif bütün hizmetlerin tek bir noktadan yürütüldüğü firmamız yıllar içerisinde her geçen günde Acil Uçak Kargo markası olmasında en büyük adımları atmıştır. Sabah, öğlen, akşam hiç farketmez günün tüm saatlerinde hiç çekinmeden iletişim kurabileceğiniz ailenizin KARGO şirketiyle artık tanışmanın vakti gelmedi mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz hemen yapmanız gereken bir telefon yardımıyla ya da talep formları aracılığıyla deneyimli firmamıza ulaşabilirsiniz. Global dünya kargo taşımacılığı belgeleri ve sertifikaları tam olan ender uçak kargo şirketinden birisiyiz. Resmi ve hizmetin her aşamasında sizi bilgilendiren ayrıca web sitesi üzerinden kargo takip sorgulama yapabileceğiniz eşsiz bir taşıma firması arıyorsanız, kesinlikle hedefe varacağınız en nadide web sayfasında bulunuyorsunuz. Kargo fiyatları diğer rakiplerimize göre çok daha uygun ve hesaplıdır. Bizden maliyet teklifi almadan diğer şirketlerle irtibat kurmayınız. Hem kesenizi, hem de zaman yönünden zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bizi arayınız. İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Trabzon'a, Antalya'dan Kayseri'ye, Adana'dan Konya'ya, Diyarbakır'dan Manisa'ya, Mardin'den Sivas'a, Bodrum'dan Samsun'a, Erzurum'dan Muğla'ya, Dalaman'dan Mersin'e, Hatay'dan Van'a ve daha bir çok hava alanı bulunan iller arasında evrak ve paket gönderimi yapabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerine Express ve Ekonomik hava kargo yollayabilir, ilgili ülkelerden Türkiye'ye kargonun getirilmesini isteyebilirsiniz. Yurtdışı kargo işlemlerinde her zaman avantajlı fiyatlar ve kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz. Yurt dışına nasıl kargo gönderilir ve yurt dışına neler gönderebilirim gibi başlıklar altında web sitemizi baştan sona kontrol edebilirsiniz. Yurt dışına uçak kargo göndermenin en kolay yolu www.acilkargo.net üzerinden alınan hizmettir. Tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik taşıma seçenekli olarak kargo yollayabilirsiniz. Türkiye'den yurt dışına kargo ulaştırmak için firmamızı arayarak deneyimli ve uzman operatörlere kargo içeriği, kap ve adet sayısı, ölçü bilgileri ve net ağırlık, İstanbul içinde alınacak ve yurt dışında teslim edilecek adres, posta kodu ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinin tamamına kargo gönderimi yaptığımızı biliyor muydunuz? Almanya, Amerika, Rusya, Dubai, Danimarka, İspanya, İtalya, Belçika, Fransa, İsveç, İsviçre, Portekiz, Makedonya, Romanya, Macaristan, Kosova, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İzlanda, Estonya, Norveç, İngiltere, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Arjantin, Brezilya, Meksika, Paraguay, Uruguay, Şili, Endonezya, Fildişi Sahili, Japonya, Çin, Tayland, Tayvan, Güney Kore, Kamerun, Senegal, Gana, Gine, Etiyopya, Fas, İsrail, Filistin, Somali, Umman, Nijerya, Hindistan, Afganistan, Pakistan ve bütün dünya ülkelerine en hızlı hava yolu uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. Yurt dışına kargo göndermek artık yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo yollamak kadar kolay ve zahmetsiz şekilde yapılmaktadır. Disiplinli, titiz, kaliteli ve sektörde uzman bir ekibe sahip olan www.acilkargo.net kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en uygun hava yolu kargo maliyetleri ve en hızlı teslimat süresi sunmasıyla bilinmektedir. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderme ve kargo getirme konularında çeşitli hizmetler sunan YDK LOJİSTİK birden fazla alan adını tek bir çatı altında toplayarak İnternet ortamında büyük bir yatırıma sahiptir. Sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen, bunların yanı sıra iç ve dış ekibine aylık/yıllık eğitimlere tabi tutmaktadır. Yurt dışına evrak, paket, koli, kutu, valiz, bavul, bagaj fazlası taşıma, tekstil ürünleri, aşı ve serum, medikal malzemeler, ilaç, hormon iğneleri, makine ve yedek parçaları, kahve takımı, nargile, kuru bakliyat, kuru yemiş, lokum, mektup, doküman, dosya, zarf, elektronik eşyalar, zati kullanılmış eşya, hediyelik ürünler, numune ve daha bir çok kargoyu firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese/kapıdan kapıya ulaştırmaktayız. Avrupa ülkeleri; İsviçre, İsveç, Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Norveç, Bosna Hersek, Letonya, Litvanya, Estonya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Danimarka, Kosova, Yunanistan, Bulgaristan, Portekiz, Makedonya, İrlanda, Lüksemburg, Beyaz Rusya, Moldova, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Finlandiya, Andorra, Arnavutluk, İspanya, İtalya, Karadağ, Malta, San Marino, Sırbistan, Vatikan, Gürcistan, Macaristan başta, Amerika ülkeleri; Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Uruguay, Paraguay, Kosta Rika, Küba, Cayman Adaları, Dominik, Barbados, Belize, Bermuda, Bolivya, Aruba, Venezuela, Tobago, Surinam, Panama, Peru, Porto Riko, Ekvador, El Salvador, Bahamalar başta Asya ülkeleri; Maldivler, Singapur, Bahreyn, Brunei, Filistin, Kıbrıs, Lübnan, Katar, Timor Leste, Kuveyt, İsrail, Ermenistan, Tayvan, Butan, Sri Lanka, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Dubai, Ürdün, Güney Kore, Kuzey Kore, Tacikistan, Nepal, Bangladeş, Kamboçya, Suriye, Kırgızistan, Laos, Filipinler, Umman, Malezya, Pakistan, Rusya, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Tayland, Yemen, Afganistan, Myanmar, Çin, Endonezya, Moğolistan, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan, Hindistan başta, Afrika ülkeleri; Angola, Burkina Faso, Demokratik Kongo, Fas, Gambiya, Gine, Kamerun, Kongo Cumhuriyeti, Libya, Mozambik Cumhuriyeti, Orta Afrika, Senegal, Somali, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Togo, Sudan, Şeyseller, Nijer, Mısır, Madagaskar, Lesotho, Kenya, Fildişi Sahili, Eritre, Cibuti, Burundi, Benin, Botswana, Yeşil Burun Adaları, Çad, Etiyopya, Gabon, Gine, Güney Sudan, Komorlar, Liberya, Malavi Cumhuriyeti, Moritanya, Nijerya, Ruanda, Umman, Sierra Leone, Svaziland, Tunus, Zimbabve gibi ülkelerin hepsine her gün kargo gönderimi yapmaktayız. Firma olarak çıkışlarımız günlüktür. Hafta içi her gün 17:00’a kadar, cumartesi günü ise 15:00’a kadar çıkışlarımız olmaktadır. 150 kilograma kadar şahsi olarak numune bazlı kargo yollayabilirsiniz. Ayrıca resmi, belgeli ve beyannameli ihracat kargo taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Uluslararası numune ve paket taşımacılığı adına tüm yetki ve taşımacılık belgeleri tam olan Türkiye’nin ender kuruluşlarından birisiyiz. Firmamızı aradıktan sonra deneyimli operatörlerimiz sizlerden bazı bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo çıkış ve varış ülke şehir adres bilgileri, ölçü bilgileri ve ağırlık, ürün içeriği, kap ve adet sayısı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarmanız gerekmektedir. Her gün tüm dünya ülkelerine onlarca paket, yüzlerce evrak gibi bir çok kargo yollamaktayız. Türkiye’den çıkış yapan kargolar ilgili ülke gümrük müşavirliği prosedürlerinden sorunsuz şekilde geçmeleri takdirinde dağıtımı yapacak yetkili acenteye teslim edilmektedir. Dağıtıcı acentenin eline geçen kargo hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca kargonuz nereden çıkış yaparsa yapsın an ve an web sitemizden takip sorgulama alanından izleyerek akıbetini sizler de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.