Bosna Hersek Kargo kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine numune bazlı kurye çıkışları ve resmi, belgeli ihracat kargo taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Hava yolu uçak kargo ve karayolu kargo taşımacılığı hizmetlerinin tamamını tek bir noktadan alabilir, bilgi ve destek için günün her saati hiç çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hava yolu üzerinden verdiğimiz uçak kargo servisleri; Express ve Ekonomik hizmet olarak ikiye ayrılmaktadır. Göndermiş olduğunuz kargonun zaman hassasiyeti ve acil durumuna göre iki servisten sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Sunulan servislerin kendi çapında avantaj ve olanakları bulunmaktadır. Göndericiden alıcıya ulaştırılacak kargo çok acil bir kapsamda gitmesi gerekiyorsa Express, eğer kargonun herhangi bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa en uygun taşımacılık maliyetleri ile ekonomik gönderebilirsiniz.

TÜRKİYE’DEN BOSNA HERSEK’E UÇAK KARGO

Firmamız Türkiye’den Bosna Hersek’e Kargo gönderimi konusunda tüm müşterilerine profesyonel destek ve hizmetler sunmaktadır. Türk iş adamları Bosna Hersek ülkesinde bir çok sektörde yaptıkları iş birliktelikleri ile ülkemizden ilgili ülkeye çeşitli ürünler götürmektedir. Bu ürünleri de karşı adrese yollamak için kargo hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Hayatın her alanında bir yerden bir yere eşya gönderme durumu söz konusudur. Gerek hediye, gerek zorunlu bir eşya gerekse taşınma işlemleri için eşya gönderimi söz konusu olabilir. Bu işlemlere de kargo adı verilmektedir. Kargo çeşitli firmalar ile yapılan bir işlemdir. Firmalar birçok yolla kargolama işlemleri yapabiliyor. Hava yolu, demir yolu, kara yolu ve deniz yolu kullanılabiliyor. Bu sistemlerden en hızlı ve en güvenilir olanı genelde kişilerin tercihi oluyor. Bu da hava yolu kargo işlemleridir. Firmanın verdiği hava yolu kargo işlemlerinin avantajları oldukça fazladır.

HAVA YOLU İLE SORUNSUZ GÖNDERİM YAPIN

Bosna Hersek Kargo yöntemleri arasında yer alan hava yolu kargosu genelde kişilerin ülkeler arası eşya gönderiminde tercih ettiği bir yöntemdir ve sorunsuz hizmetlerle yurt dışında ki en büyük temsilciniz olmak için sizden çağrılar beklemekteyiz. Çünkü ülkeler arası mesafeler daha uzun olduğu için bu mesafeler kısaltılmak istenir. Ayrıca güvenilirlik açısından da bir adım öndedir. Hava yolu kargo işlemlerinde kargo uçakları kullanılır. Hızlı bir işlem söz konusu olduğu için de bekleme süresi çok fazla olmaz. Elbette kargoya alınacak ürünlerde kısıtlama söz konusu olabilmektedir.

Kargo işlemlerinde dayanıklı koliler ve paketler kullanılır. Dış etkenlerden dolayı bir zarara uğraması büyük ölçüde engellenir. Bunun yanı sıra takip kodu sayesinde kargo sahibi kişiler kargolarını düzenli şekilde takip edebiliyor. Uçakta kayıp ve kaza oranı neredeyse sıfıra yakın olduğu için de hava yolu kargosu diğer yöntemlere göre daha uygundur.

HER AŞAMADA KARGO TAKİP İLE SORGULAYIN

Kargonuzu her aşamasında an ve an web sayfamız üzerinden takip numarası ile sorgulayarak akıbetini öğrenebilirsiniz. Hava yolu kargosunda birtakım tehlikeli eşyalar alınabilir. Ancak raf ömrü az olan ürünlerin kargo işlemleri için çok fazla uygun olmadığı görülüyor. Fiyat belirlemesinde ise genel bir fiyat belirleme durumu söz konusudur. Bu açıdan bir sorun olmaz. Ayrıca kişi isterse evden eve kargolama talep edebilir isterse de hava alanından hava alanına ulaşım talep edilebiliyor. Çok seçenekli bir yöntemdir.

Firmamız ayrıca express ve ekonomik servisler sağlıyor. Bu açıdan avantajlı yöntem olarak görülebiliyor. Firma ithalat ve ihracat hizmetleri verdiği için de oldukça geniş kapsamlı bir firma olarak görülüyor. Bunun için iş adamlarının da tercihi olabilir.

BOSNA HERSEK HAKKINDA GENEL BİLGİ

Güney doğu Avrupa da bulunan Bosna Hersek kuzeyden ve batıdan Hırvatistan doğudan Sırbistan güneyden Karadağ ile çevrilidir. 52,252 km karelik bir yüz ölçümüne sahip Bosna Hersek Boşnaklar Sırplar ve Hırvatlar olmak üzere üçe etnik gruba ayrılır. Bosna ülkenin kuzey bölgesidir. 1991 yılında yapılan nüfus sayımın da ülke nüfusu 4,355 iken bu sayının 2013 yılın da yapılan sayımda geçen 22 yıllık zaman dilimin de artan göç oranı ve savaşlar da verilen kayıplara bağlı olarak 3,400 kişiye düştüğü söylenilmektedir. Bosna Hersek’in başkenti saray Bosna’dır. Bosna Hersek federasyonu Sırp cumhuriyet ve brcka bölgesi olarak da 3 küçük devletçiğe ayrılır.

Bosna da konuşulan diller arasında Boşnak Sırp ve Hırvatça resmi dil olarak nitelendirilmektedir. Uluslararası bir toplum olduğundan dolayı İngilizce de ikinci bir dil olarak konuşulmaktadır. Bosna da dini inanç yüzde 58’i Müslümandır bunların yüzde 29’luk kısmı Sırp olan Ortodoks’tur. Yüzde 13’lük kısmı ise Hırvatların olduğu Katolik Hristiyanlardır. Laik bir ilkeye sahip olan ülkede din ve inanç geleneksel bir kültür olarak benimsenmektedir. Bosna Hersek’in tatil günleri bağımsızlık günü 1 mart işçi bayramı 1 mayıs devlet günü 25 kasım ramazan ve kurban bayramıdır. Bosna Hersek kömünizmin etkilerinden yeni yeni kurtulmaya başlayan bir ülkedir. Şehirlerde ki savaşların etkilerinin izleri kalmaktadır. Yeni doğacak bebeklerin gençlerin bunları unutmasın geçmişini ülkesinde neler yaşandığını bilmeleri için duvarlar da ki mermi izleri hala korunmaktadır.

Avrupa’nın en egzotik ve homojen müziği olarak adlandırılan balkan müziğine Bosna Hersek’in farklı milletlere ev sahipliği yapan bir ülke olmasının etkisi de büyüktür. Dünyaca ünlü müzisyen Goran Bregovic bu topraklar da yetişmiş bir sanatçıdır. Boşnaklar kültürlerine geleneklerine çok bağlıdırlar ve kendilerine has özellikleri vardır. Örneğin kahveyi lokumsuz içmezler gittikleri misafirliklere yanların da kesme şeker götürürler ve çok inatçıdırlar. Sırplar onlara göre daha milliyetçidir ve çok içine kapanıklardır çok fazla dışarı çıkmayı tercih etmezler. Ak denize kıyısı olan birçok ülke gibi Bosna Hersek’te yerini roma imparatorluğu altında almıştır.

İmparatorluğun çöküşünden sonra bir süre Macarlar ve Sırplara karşı savaşmıştır. 1463 yılında Osmanlının idaresine geçen Boşnaklar böylelikle İslam dinini de benimsemiş olmuşlardı.1990 senesi sonlarında yapılan seçimler de devlet başkanı olan Aliya İzzet Begoviç mart 1992’de yapılan referandum sonrasında Bosna Hersek’in bağımsızlığını ilan etmiştir. Çevresin de bulun an diğer ülkelerle karşılaştırıldığında Bosna Hersek diğerlerine göre metalürji ve kimya sanayisi bakımından daha gelişmiştir. Ancak buna rağmen günümüzde yaşanan savaşlar nedeniyle Pazar kayıpları sanayi tesislerinin görmüş olduğu zarar ve tesislerden çalınan makinelerden dolayı ülkenin sanayiye dayalı ekonomik yapısı büyük oranda bozulmuştur. Hizmet sektörünün yüzde 38,5’i sanayi yüzde tarım sektörü izlemektedir.

BOSNA HERSEK HAVA YOLU UÇAK KARGO

Bosna Hersek’te 4 adet hava alanı bulunmaktadır bunlar Saraybosna, tuzla, Mostar ve Banyaluka’dır.  Bu hava alanlarına ihracatta oldukça basittir. Örneğin 150 kiloyu aşan bir gönderiniz de malzemenin ne olduğu kaç kilo olduğu gönderi ebatları ve Bosna da hangi hava limanına ihracatını yapmak istediğinizi çağrı merkezimizle iletişime geçerek hem fiyat konusunda hem zaman konusun da detaylı bilgi alabilirsiniz.  

150 kilo olan gönderilerin altındaki kargolarınızda da aynı şekilde çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Ülke için yapılan gönderilerde özel hazırlanması gereken evrak yoktur yalnız bazı gönderilerde her ülkede olduğu gibi istenilen bazı evraklar vardır örneğin kimyasal gönderilerde MSDS raporu şarttır MSDS (ürünün içeriğini anlatan 16 maddelik İngilizce rapor)’dur. Gıda gönderilerin de ambalaj ve paketlerin üzerinde marka bulunması ve gıda üretim sertifikaları zorunludur.

Makine gönderilerinde makine Türk malı değil ise menşei şahadetnamesi gerekmektedir. Menşei  (makinenin nerede üretildiği nereden ithal edilerek Türkiye’ye ne yollarla getirildiğini anlatan belgedir.)  Küçük gönderilerde örneğin evrak zarf paket gibi gönderiler de yarım kilo ile 150 kilo arası olana gönderilerde fatura zorunluluğu yoktur yalnız numune gönderilerde örneğin aynı parti maldan birden fazla var ise bu gönderide sizden düşük değer de fatura istenilmektedir.

BOSNA HERSEK KARGO İLE İHRACAT GÖNDERİMİ

İhracatlar da fatura olması malzemenin sıfır olması ve karşı alıcının firma olması zorunludur. Şahsa ihracat yapılmamaktadır. İhracat Türkiye de alınan bir malzemenin yurt dışına satılmasıdır.  Bosna Hersek’e gönderebileceğiniz kargolar evrak palet zarf koli tekstil ve tekstil numuneleri makine ve makine parçaları kimyasal beyaz eşya ev tekstili ev eşyası mutfak eşyası sanayi malzemesi ofis malzemeleri matbaa hediyelik eşya elektronik eşya tabela profil ayakkabı bijuteri kozmetik gıda gönderimi vb. bir çok taşınabilecek kargo gönderimini firmamızla yapabilirsiniz.

Profesyonel ekibe sahip olan firmamız müşterilerimizin memnuniyeti açısından elinden gelen çabayı göstererek kargolarınızı adresten adrese kadar güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Kargolarınızı basit bir şekilde web sitemiz üzerinden kargonun çıktığı günden uğradığı yerlerin saat ve tarih olarak detaylı bir şekilde teslim olana kadar takibini yapabilirsiniz.

Firmamız ekonomik ve ekspres hizmetlerde sunmakta. Ekonomik ve ekspres gönderilerin araların da hizmet ve fiyat farkı bulunduğundan dolayı tercihi müşterilerimize bırakıyoruz.  Ekspres servis 2 iş günüdür ekonomik servis ise 4-5 iş günüdür.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından firma çalışanlarımızın katıldığı toplantılar seminerler olsun özenli ve güvenilir müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kargolarınızın güvenliği ve sizin memnuniyetiniz bizlere kazandıracağınızda daha önemlidir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz yurt dışı kargo ailesi olarak.

BOSNA HERSEK’E NASIL KARGO GÖNDERİLİR ?

Müşterilerden ve arama motorlarında yurt dışına kargo gönderme adına bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar web sitemiz içerisinde bir çok önemli yazıya ulaşabilirler.

Bosna Hersek’e Nasıl Kargo Gönderilir ? Çağrı merkezi ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sunacaktır. Verilen maliyetler, teslimat süresi ve servis türü operasyon bilgileri sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.

Gönderi yapacağınız şehir İstanbul ise kargolar adresinizden toplama araçlarımız ile ücretsiz alınacaktır. Türkiye içinden farklı şehirlerden yurt dışına kargo gönderimi yapmak isteyen müşteriler, gönderileri çok acil bir şekilde yollanması gerekiyorsa İstanbul merkez ofisimize yurt içi uçak kargo hizmetiyle aynı gün içinde ulaştırabilme imkanı vardır. Biraz maliyetli bir iştir fakat zaman hassasiyeti bulunan gönderiler için en hızlı şehirler arası kargo ulaştırma hizmetidir. Herhangi bir hızlı ulaştırma şartı yoksa herhangi bir iç kargo servisi ile bir günde ofisimize gönderebilirsiniz.

Firmamız yurt dışına olduğu kadar, yurt içinde de hava alanı bulunan şehirlere uçak kargo hizmetleri vermektedir. Daha sonra İstanbul merkez ofise ulaştırılan gönderiler operasyon görmesi için yetkili birime sevk edilmektedir. Kargonun üzerinde yazan iletişim bilgileri aracılığıyla paketin şirketimize ulaştığını göndericiye bildirmekteyiz. Ardından yapılan kontroller sonrasında kargo içeriğinde ve ambalajlamasında herhangi bir sıkıntı yoksa, kargo ödemesi de elimize ulaştığı an itibariyle çıkış yapabilmesi için belgeleri hazırlanmaktadır. Son olarak kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir.

Gıda türü kargo gönderimi yapacak müşteriler öncelikle Gıda Üretim Sertifikasını şirketimize e-mail adresi üzerinden yollamalıdır. Elimize ulaşan üretim sertifikaları ana taşıyıcı iş birlikteliği yaptığımız kuruluşlara gönderilir. Yapılan analizler sonucunda kargonun taşınıp, taşınamayacağı firmamıza bildirilir. Kozmetik ve ilaç tarzı kargo göndermek isteyen müşteriler MSDS formunu ilk olarak şirketimize ulaştırmalıdır. MSDS formu İngilizce 16 maddeden oluşan ürünün içeriğinde bulunan maddelerin analiz sonuç raporudur. Tüm dünya ülkelerine her gün düzenli kargo çıkışlarımız vardır. Firmamıza ulaşan gönderiler asla bekletilmez ve geldiği gün ödemesi ve tüm bilgileri ulaştırıldıysa aynı gün çıkış yapmaktadır.

Günümüz şartlarında artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay bir iş olarak göze çarpmaktadır. Sanki bir şehirden öteki bir şehre kargo gönderir gibi zahmetsiz ve kolay bir hizmettir. Zaten firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Tüm kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir ve sizleri an an her aşamada bilgilendirmektedir.

Ayrıca web sayfamıza üzerinden kargo takip numarası ile sizlerde çok rahat öğrenebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. 150 kilodan fazla olan gönderileriniz de kapı teslimi şahsi kurye gönderimi yapmak isterseniz birden fazla konşimento ile bölünerek, parça parça gönderebilirsiniz. Resmi ve belgeli daha uygun rakamlara ihracat taşımacılığı yapmak isterseniz, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

BOSNA HERSEK KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretleri ağırlığa, ölçü bilgilerine ve servis seçeneğine göre şekillenmektedir. Paket ve kolilerin ilk olarak ağırlığına bakılır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı hesaplanır ve yüksek olan kilogram üzerinden işlem görmektedir. Gönderilecek kargonun ağırlığı da, ölçü bilgileri de çok önemlidir. Çünkü fiyatlar buradan ortaya çıkan sonuca göre esas alınır.

Kargo gönderimi yapacak olan müşteriler web sitemiz içerisinde gerekli tüm bilgileri bulabilirler. Fiyat konusunda sağlıklı ve net bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayarak uzman operatörlerden destek alabilirsiniz. Kargo maliyetlerine etki eden bir diğer faktör olan servis türleri hava yolu üzerinden ikiye ayrılmaktadır.

Ekonomik ve Express olarak adlandırılan bu servislerin müşterilere çeşitli ayrıcalıkları ve avantajları bulunmaktadır. Uygun ve ucuz yollu fiyatlı bir servisle maliyetlerinizi düşürmek için, hele ki yollanan kargonun hiç bir zaman hassasiyeti bulunmuyorsa Ekonomik hizmet ile turnayı gözünden vurabilirsiniz. Çok acil ve hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kargoları sektörün en kaliteli servis seçeneği olan Express hizmetle sorunsuz kapsamda ulaştırabilirsiniz. Piyasada bulunan kargo firmaları arasında disiplinli, tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış, en rekabetçi fiyatlar sunan bir şirket olmamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Her müşterinin istediği kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası hususları tamda size sunduğumuz servislerin hayat bulmuş halidir. Türkiye merkezli bir uçak kargo firması olan www.acilkargo.net bireysel gönderim ihtiyaçlarınıza yurtdışı uçak kurye hizmeti ile güvenli, hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Gönderinin özelliği her ne olursa olsun gümrükte yaşanacak olası problemlerin önüne geçmek için profesyonel destek sunan hava yolu şirketimizi tercih ediniz. Acil Kargo tüm deneyimiyle gümrükte bir problem yaşadığınız takdirde hızlı ve kolayca çözüme kavuşmanızı sağlayarak, bu konu yüzünden para, zaman ve itibar kaybetmenizin önüne geçer.

Bosna Hersek Kargo Ücretleri konusunda kapsamlı bilgi almak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak, sektörün uzman operatörleri ile görüşebilirler. Verilen tüm hizmetlerde mesafe aralıkları ne kadar uzun olursa olsun oldukça kısa sürelerde teslimatlar gerçekleştirmektedir. Uçak kargo hizmeti kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kargo işlemini yapacak olan firmanın güvenilir ve garantili hizmet vermesidir. Firmamız dürüst, ilgili ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti kazanmış sektörde ki ender şirketler arasında yer almaktadır.

Dünya ülkelerine yapılan uçak kargo taşımacılığı tüm insanların arasında ki dostluk bağlarının gelişmesi ve ticari faaliyetlerin artması ile son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Evrak, koli, paket, hediyelik eşya, makine ve numune gibi her türlü gönderinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde adresine teslim etmeyi ilke edinmiş firmamız, hizmet ağına dahil olan her ülkenin en iyi acenteleri ile çalışmaktadır.

Global dünyanın içinde bulunduğu ekonomik şartlar asında işletmeler açısında oldukça önemli olan lojistik faaliyetleri içinde hava yolu kargo taşımacılığı alanında ve diğer kargo hizmetlerinde uzmanlığı ile bilinmekte olan Acil Kargo Havacılık firmamız sektör içinde yer alan gelişmiş hizmet içinde en hızlı biçimde tüm kargoların taşınması güvenli kapsamda sağlanmaktadır.

BOSNA HERSEK KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargo şirketimizden hizmet alan tüm müşteriler web sitemiz üzerinden kargolarını an ve an izleyebilirler. Kargo çıkış tarihi ve saati, an itibariyle bulunduğu lokasyon, hangi aşamalardan geçtiği gibi tüm bilgileri size verilen konşimento takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Firmamızın ücretsiz olarak sunduğu bu olanaktan bizi seçen tüm müşteriler yararlanabilir. Yurt dışına göndermek istediğiniz kargolar merkez ofisten çıktığı an itibariyle takip kodu ulaşmakta ve an an raporlanmaktadır.

Anlık sorgular ile tüm cihazlar aracılığıyla kargonun akıbetini öğrenebilirsiniz. Gönderim hangi tarih, saat ve kime teslim edildiği bilgileri 7 gün 24 saat sizlerde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gönderinizin durumunu en hızlı şekilde takip etmek için Kargo Takip Sorgulama sayfasına girerek takip numarasını yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede öğrenmek istediğiniz tümbilgiler karşınıza çıkacaktır. En son paket durumu ve tahmini teslimat süresini öğrenmek için web sitemize giriş yapınız.

Havacılık firmamız uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya ve çözüm ortaklarına sahiptir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Uçak kargo gönderim de; zarf, evrak, paket, koli, numune gibi taşınabilir değerleri güvenli bir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo, tonaj sınır olmadan güvenli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Acil Kargo tarafından sunulan uçak kargo hizmetine itibar eden tüm müşteriler gönderileri emin ellere teslim etmektedir. Firmamız ile iletişim kurmak için talep formlarını kullanabilir ya da merkez ofisi arayarak destek alabilirsiniz. Aklınız gönderiniz de kalmasın istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurunuz. Uzman ekibimiz tüm süreçle en ince ayrıntısına kadar bizzat ilgilenmektedir. Ön bilgi almak için günün her saati bir telefon veya yazılı ortamda e-mail yoluyla kargo şirketimize ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminden, teslimat aşamasına kadar bütün süreçte profesyonel bir destek alabileceğiniz kaliteli firma ile çalışmak isterseniz kesinlikle en doğru adrestesiniz. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği kuralları bulunmaktadır. Yollanan kargoda herhangi bir ticari faaliyet gördükleri takdirde ürünün faturasında ki ücrete göre vergilenmektedir. Hizmet detayları ve gümrük prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızı arayınız.

BOSNA HERSEK KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Tüm dünya ülkelerine firmamız potansiyeli altında kargo gönderimi yapacak müşteriler, deneyimli ekibimize kargo bilgilerini iletmelidir. Bir kargonun gerçek ağırlığı dışında, ölçü bilgileri esas alınarak hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. Bu çok basit bir işlemden ibarettir. Sizler de kolay bir şekilde kargonuzun hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz.

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Deneyimli ekibimiz sizlere her aşamada bilgi ve destek sunarak, tüm işleri sorunsuz kapsamda yürütmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine bir telefonla kargo gönderimi yapabileceğiniz uluslar arası bağlantısı güçlü, kaliteli çözüm ortakları bulunan ve her ülkede birden fazla bağlı acenteleri olan yurt dışı kargo şirketimizden fiyat teklifi almadan diğer hava yolu şirketleri ile irtibata geçmeyiniz.

Piyasanın en uygun toptan satıcısı ücretleri tüm müşterilere uygulanmaktadır. Uzun yıllardır hava yolu ve kara yolu kargo taşımacılık hizmetleriyle güvenle gönderilerinizi ulaştırıyor. Tam zamanında ve sorunsuz kargo teslimatların da uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi taşımacılık servislerini sunmak adına aralıksız çalışmaktadır.

Bosna Hersek Uçak Kargo şirketi hayatın her anında sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Türkiye'nin Acil Kargo şirketi 1999 yılında iki ortağın bir araya gelmesiyle İstanbul merkezli hizmetler vermeye başladılar. Zamanın şartları ve teknoloji durumu günümüz ile baz alındığı takdirde imkanların kısıtlı olduğu dönemlerde bu işe başladık. İlk olarak İstanbul içi motorlu kurye ile semtler arasında hızlı kargo gönderimi hizmetleri verdik. Çünkü diğer kargo firmaları metropol içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri yirmi dört saat ile kırk sekiz saati buluyordu. Oysa ki bizim sağladığımız hizmet İstanbul içindeyse Express olarak maksimum bir saat, gün içi olarak belirtilmişse mesai saati bitmeden kesinlikle teslimat gerçekleşmiş olur. Yurt içinde hava alanı olan bölgelere kilometre uzaklığına göre bir ile dört saat arasında şehirler arası hava kargo hizmetine başladık. Firmamızla iletişime geçen müşteriler ilk defa aldıkları bu hizmetin avantajlarını iyice kavradıktan sonra zamanla bu servis taşımacılık alanının en elit gönderi taşımacılığı olarak gözümüze çarpmaktadır. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek için devamlı olarak kendimizi geliştirdik ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurarak büyük bir yol kat ettik. Her bir basamak yukarı tırmandıkça müşterilerin beklentisi daha ileri noktalara taşındı. Tabi ki bu da hizmet kalitemizin ne kadar üst düzey olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Şirket ve firmalar, kurum ve kuruluşlar, özel iş yerleri ve daha bir çok sektörel bazda hizmet veren şirketlerin kurye maliyetlerini düşürmek ve en önemlisi Türkiye içi hızlı uçak kargo gönderimi ile bir kaç saat içinde şehirler arası kargo hizmeti alabilmenin heyecanını sizlere yaşattık. İnsanlığın büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetin kaliteli olmasını ve üstelik bu güzide servisin maliyet yönünden çok uygun fiyatlara taşınması gerekmektedir. Genelde insanlar taşıma ücretleri ucuz ve hizmet kalitesinin en son seviyede olmasını bekliyorlar. Sonuçta insanlar aldıkları bir hizmet karşılığında para ödüyorlar, elbette ki hizmetin detayları ve sonuçları kişileri yakından ilgilendirmektedir. Ne kadar çok kesesine tasarruf ettirebilirse ve bunun yanında aldığı hizmet tam zamanında teslimatla noktalandığı anda kişi ve şahısların keyfine diyecek bir şey yoktur. Arabalı kurye, araçlı kargo, gece kurye, nöbetçi eczane acil ilaç, yurt içi hava kargo, yurt dışı uçak kargo, motorlu kurye, ithalat ve ihracat taşımacılığı, uluslar arası numune gönderimi, evcil hayvan pet kargo taşıma gibi alternatif bütün hizmetlerin tek bir noktadan yürütüldüğü firmamız yıllar içerisinde her geçen günde Acil Uçak Kargo markası olmasında en büyük adımları atmıştır. Sabah, öğlen, akşam hiç farketmez günün tüm saatlerinde hiç çekinmeden iletişim kurabileceğiniz ailenizin KARGO şirketiyle artık tanışmanın vakti gelmedi mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz hemen yapmanız gereken bir telefon yardımıyla ya da talep formları aracılığıyla deneyimli firmamıza ulaşabilirsiniz. Global dünya kargo taşımacılığı belgeleri ve sertifikaları tam olan ender uçak kargo şirketinden birisiyiz. Resmi ve hizmetin her aşamasında sizi bilgilendiren ayrıca web sitesi üzerinden kargo takip sorgulama yapabileceğiniz eşsiz bir taşıma firması arıyorsanız, kesinlikle hedefe varacağınız en nadide web sayfasında bulunuyorsunuz. Kargo fiyatları diğer rakiplerimize göre çok daha uygun ve hesaplıdır. Bizden maliyet teklifi almadan diğer şirketlerle irtibat kurmayınız. Hem kesenizi, hem de zaman yönünden zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bizi arayınız. İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Trabzon'a, Antalya'dan Kayseri'ye, Adana'dan Konya'ya, Diyarbakır'dan Manisa'ya, Mardin'den Sivas'a, Bodrum'dan Samsun'a, Erzurum'dan Muğla'ya, Dalaman'dan Mersin'e, Hatay'dan Van'a ve daha bir çok hava alanı bulunan iller arasında evrak ve paket gönderimi yapabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerine Express ve Ekonomik hava kargo yollayabilir, ilgili ülkelerden Türkiye'ye kargonun getirilmesini isteyebilirsiniz. Yurtdışı kargo işlemlerinde her zaman avantajlı fiyatlar ve kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz. Yurt dışına nasıl kargo gönderilir ve yurt dışına neler gönderebilirim gibi başlıklar altında web sitemizi baştan sona kontrol edebilirsiniz. Yurt dışına uçak kargo göndermenin en kolay yolu www.acilkargo.net üzerinden alınan hizmettir. Tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik taşıma seçenekli olarak kargo yollayabilirsiniz. Türkiye'den yurt dışına kargo ulaştırmak için firmamızı arayarak deneyimli ve uzman operatörlere kargo içeriği, kap ve adet sayısı, ölçü bilgileri ve net ağırlık, İstanbul içinde alınacak ve yurt dışında teslim edilecek adres, posta kodu ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinin tamamına kargo gönderimi yaptığımızı biliyor muydunuz? Almanya, Amerika, Rusya, Dubai, Danimarka, İspanya, İtalya, Belçika, Fransa, İsveç, İsviçre, Portekiz, Makedonya, Romanya, Macaristan, Kosova, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İzlanda, Estonya, Norveç, İngiltere, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Arjantin, Brezilya, Meksika, Paraguay, Uruguay, Şili, Endonezya, Fildişi Sahili, Japonya, Çin, Tayland, Tayvan, Güney Kore, Kamerun, Senegal, Gana, Gine, Etiyopya, Fas, İsrail, Filistin, Somali, Umman, Nijerya, Hindistan, Afganistan, Pakistan ve bütün dünya ülkelerine en hızlı hava yolu uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. Yurt dışına kargo göndermek artık yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo yollamak kadar kolay ve zahmetsiz şekilde yapılmaktadır. Disiplinli, titiz, kaliteli ve sektörde uzman bir ekibe sahip olan www.acilkargo.net kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en uygun hava yolu kargo maliyetleri ve en hızlı teslimat süresi sunmasıyla bilinmektedir. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderme ve kargo getirme konularında çeşitli hizmetler sunan YDK LOJİSTİK birden fazla alan adını tek bir çatı altında toplayarak İnternet ortamında büyük bir yatırıma sahiptir. Sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen, bunların yanı sıra iç ve dış ekibine aylık/yıllık eğitimlere tabi tutmaktadır. Yurt dışına evrak, paket, koli, kutu, valiz, bavul, bagaj fazlası taşıma, tekstil ürünleri, aşı ve serum, medikal malzemeler, ilaç, hormon iğneleri, makine ve yedek parçaları, kahve takımı, nargile, kuru bakliyat, kuru yemiş, lokum, mektup, doküman, dosya, zarf, elektronik eşyalar, zati kullanılmış eşya, hediyelik ürünler, numune ve daha bir çok kargoyu firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese/kapıdan kapıya ulaştırmaktayız. Avrupa ülkeleri; İsviçre, İsveç, Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Norveç, Bosna Hersek, Letonya, Litvanya, Estonya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Danimarka, Kosova, Yunanistan, Bulgaristan, Portekiz, Makedonya, İrlanda, Lüksemburg, Beyaz Rusya, Moldova, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Finlandiya, Andorra, Arnavutluk, İspanya, İtalya, Karadağ, Malta, San Marino, Sırbistan, Vatikan, Gürcistan, Macaristan başta, Amerika ülkeleri; Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Uruguay, Paraguay, Kosta Rika, Küba, Cayman Adaları, Dominik, Barbados, Belize, Bermuda, Bolivya, Aruba, Venezuela, Tobago, Surinam, Panama, Peru, Porto Riko, Ekvador, El Salvador, Bahamalar başta Asya ülkeleri; Maldivler, Singapur, Bahreyn, Brunei, Filistin, Kıbrıs, Lübnan, Katar, Timor Leste, Kuveyt, İsrail, Ermenistan, Tayvan, Butan, Sri Lanka, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Dubai, Ürdün, Güney Kore, Kuzey Kore, Tacikistan, Nepal, Bangladeş, Kamboçya, Suriye, Kırgızistan, Laos, Filipinler, Umman, Malezya, Pakistan, Rusya, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Tayland, Yemen, Afganistan, Myanmar, Çin, Endonezya, Moğolistan, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan, Hindistan başta, Afrika ülkeleri; Angola, Burkina Faso, Demokratik Kongo, Fas, Gambiya, Gine, Kamerun, Kongo Cumhuriyeti, Libya, Mozambik Cumhuriyeti, Orta Afrika, Senegal, Somali, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Togo, Sudan, Şeyseller, Nijer, Mısır, Madagaskar, Lesotho, Kenya, Fildişi Sahili, Eritre, Cibuti, Burundi, Benin, Botswana, Yeşil Burun Adaları, Çad, Etiyopya, Gabon, Gine, Güney Sudan, Komorlar, Liberya, Malavi Cumhuriyeti, Moritanya, Nijerya, Ruanda, Umman, Sierra Leone, Svaziland, Tunus, Zimbabve gibi ülkelerin hepsine her gün kargo gönderimi yapmaktayız. Firma olarak çıkışlarımız günlüktür. Hafta içi her gün 17:00’a kadar, cumartesi günü ise 15:00’a kadar çıkışlarımız olmaktadır. 150 kilograma kadar şahsi olarak numune bazlı kargo yollayabilirsiniz. Ayrıca resmi, belgeli ve beyannameli ihracat kargo taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Uluslararası numune ve paket taşımacılığı adına tüm yetki ve taşımacılık belgeleri tam olan Türkiye’nin ender kuruluşlarından birisiyiz. Firmamızı aradıktan sonra deneyimli operatörlerimiz sizlerden bazı bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo çıkış ve varış ülke şehir adres bilgileri, ölçü bilgileri ve ağırlık, ürün içeriği, kap ve adet sayısı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarmanız gerekmektedir. Her gün tüm dünya ülkelerine onlarca paket, yüzlerce evrak gibi bir çok kargo yollamaktayız. Türkiye’den çıkış yapan kargolar ilgili ülke gümrük müşavirliği prosedürlerinden sorunsuz şekilde geçmeleri takdirinde dağıtımı yapacak yetkili acenteye teslim edilmektedir. Dağıtıcı acentenin eline geçen kargo hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca kargonuz nereden çıkış yaparsa yapsın an ve an web sitemizden takip sorgulama alanından izleyerek akıbetini sizler de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.