En Acil Uçak Kargo Şirketi

Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketi olan AcilKargo.Net yurt içinde sağlamış olduğu uçak kargo servisleriyle bir şehirden diğer bir şehre kargo taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Daha detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezini arayınız.

Bir yerden bir yere gitmek istediğinizde ya da farklı bir bölgeye bir şey göndermek istediğinizde taşımacılığa ihtiyaç duyarsınız. Hızlı servis ayrıcalığı ile Acil Kargo kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Güvenilir personelleri, müşteri emanetine sahip çıkmak, teslim alındığı şekilde gideceği yere teslim etmek gibi kurallar amaç edinilmiştir. Müşteri memnuniyeti ve güveni için kurye ve kargo işlemlerinde hızlı olmayı ve güvenli şekilde zamanında teslim etmek amaçlanmıştır. Kargonun, yurt içinde farklı bir bölgeye gitmesini istiyorsanız ve bunun gün içerisinde ulaşması gereken durumları olduğunda uçak kargoları tercih edilir. Fakat her uçak kargosu müşterisi için bu özeni göstermeyebilir. Bunun için Acil Uçak Kargoyu ziyaret ederek kaliteli ve hızlı hizmet ayrıcalığını bir arada yaşayın.

Acil Uçak Kargosu ve Hizmet Şekli

Normal kara yolu kargosu dışında, gönderilecek olan eşyanın ya da ürünün daha hızlı ve gün içerisinde teslimi için uçak kargosu kullanılır. Acil Uçak Kargosu da bu hizmet için çalışmalarını sürdürmekte. Yurt içinde bir uçtan bir uca gidecek olan paketlerin acil durumlarda ve gün içerisinde yetişmesi gereken durumlarda uçak kargosu tercih edilmelidir. Firma bu hizmeti yapmak ve müşterileri memnuniyetini kazanmak için profesyonel ekip çalışanları ve güvenli taşıma işlemi ile istenilen sürede verilen adrese ulaşacaktır. Taşımacılık seçeneklerinin çok olması nedeni ile müşteri memnuniyeti kazanılmıştır. Her ekonomiye uygun olan kuryecilik seçenekleri ile istediğiniz zaman, istediğiniz taşıma aracı ile paket gönderimi yapabilirsiniz. Acil durumlarda, uzak bölgeler ve şehir içi kurye taşımacılık işlemleri için birden çok seçenek geliştirilmiştir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Ankara, Adana, Trabzon, Samsun, Rize, Tokat, Sivas, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Eskişehir, Manisa, Muğla, Bodrum, Dalaman, Milas, Mersin, Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Şırnak, Hakkari, Şanlı Urfa, Kahraman Maraş ve daha bir çok bölgeye yurt içi uçak kargo hizmetleri sunmaktayız. Firma acil durumlarda gönderilmesi gereken paket ve eşyaların anlık alımlarını ve istenilen saatte yetiştirilmesi için günlük kurye saatleri düzenler. Haftanın her günü İstanbul’un her bölgesi için kurye çalışmaları yapmakta. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmanın çalıştığı bazı şube alanları vardır. Bunlar Avrupa Yakası’nda olanlar; Beşiktaş Kurye, Şişli Kurye, Maslak Kurye, Levent Kurye ve Avrupa Yakası Kurye’dir. Anadolu yakasına bakıldığında Kadıköy, Acıbadem, Ümraniye, Üsküdar ve Anadolu Yakası kuryesidir. İstanbul merkez kurye şubelerine bakıldığında Acil, Etiler, Sarıyer, Mecidiyeköy Kuryesidir. Bu bölgeler dışında olan yerler için acil uçak kuryesi tercih edilmekte. Gönderilen paketin aciliyeti olmadığı durumlarda kara yolu kuryeciliği de kullanılabilir.

Kargo İçin Kullanılan Taşıtlar Nelerdir?

Acil Hava Kargo, sadece hava yolu ile değil, aynı zamanda kara yolu ile de taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Müşterinin göndereceği paketi kendi tercihine göre farklı yolla ile gönderebilir. İstanbul’da bir yerden bir yere taşımacılık için motorlu kurye şeklide vardır. Gönderilecek malzemenin şekli ve gönderilme amacına göre bu kurye seçeneklerinden biri seçilmekte. Kurye hizmetlerine bakıldığında motorlu kurye, arabalı kurye, yaya kurye, vip kurye, acil uçak kuryesi gibi birçok seçeneği vardır. Müşterilerin ekonomik durumlarına göre istedikleri kurye seçeneklerinden birini seçerek göndermek istedikleri paketleri güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Kurye taşıtlarını isterseniz firmadan kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemleri aylık ve yıllık olarak değerlendirilir. Kendi paketinizi istediğiniz yere dilerseniz kendiniz kiralama yaparak götürebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bi firma ve şirketin kendi ürünlerini bölge dağıtımları yapmak ve belli bölgelerden ürün toplamak için bu tür kurye araçlarına ihtiyaç duyarlar. Acil Uçak Kargo ayrıcalığı ile kurye taşıtlarından birini kiralayarak güvenli ve içiniz rahat bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurye taşımacılığı için mobil uygulama sayesinde de firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mobilden firmanın sitesine giriş yapınız. Saatlik, günlük ve haftalık olan kuryelerin gidecekleri istikametler ve bölgeler yer alır. Kendinize uygun olan kurye taşımacılığını seçerek verilen saatte kargonuzu teslim edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ve Kaliteli Hizmet

Acil Kargo Şirketi olmasından dolayı hava yolu taşımacılığı da tercih edilmiştir. Ülke içindeki bir bölgeden farklı bir bölgeye acil durumlar için yetiştirilmesi gereken ürünler olabilir. Bunları gün içinde teslim etmek ya da gün içinde gönderilen ürünü teslim almak için verilen taşıma kuryelerden destek alabilirsiniz. Fiyatlar kargo için kullanılan kuryeye göre değişir. Acil durumlarda bu fiyat olanakları artar. Taşıma fiyatlarında en özel ve güzel olanı vip kuryeleridir. İstanbul bölgesinde ya da komşu illerine götürülmesi gereken paketlerin gün içinde 45 dakika içinde teslim edilmesi şeklidir. Vip kurye ayrıcalıkları müşterilerin daha güvende olmasını sağlar ve verilen hizmet garantili olacaktır.

Kaliteli hizmet anlayışı firmanın tanınmasında etkili olmuştur. Güvenli taşımacılık ve sorumluluğunu bilen güler yüzlü personelleri ile kargolar emin ellerde. Hafta içi her gün olmak üzere hafta sonu da çalıştığı günler vardır. Amaç kargoların istenilen sürede karşı tarafa ulaştırılmasıdır. Önemli ve acil durumlar için gönderilmesi gereken paketlerin teslimatı yapılır. Örneğin; önemli evraklar, davetiyeler, broşür ve afişler, duyuru ilanları, dergiler ve gazete yayınları, promosyon paketleri, bültene ait olan ve yetiştirilmesi gereken belgelerin taşımacılığı gün içerisinde hızlı bir şekilde yapılıyor. Önemli belgelerin, paketlerin ya da herhangi bir paketin taşımasının gün içinde ve verilen saatte teslimatı için düzenli, sorumluluk sahibi olan çalışma ekibi vardır. Hızlı kargoculuğun adresi olup, verilen hizmetin en iyi ve en güvenilir olması firma tarafından görev haline gelmiştir.

İletişim Adresleri ve Numaraları

En Acil Kargo ile irtibata geçmek için İnternet sitesi üzerinde yer alan numaralardan bağlantı kurabilirsiniz. Kurye saatleri, ne zaman kalktıkları ve hangi bölgeler için çalıştıkları hakkında detaylı bilgiyi bulabileceğiniz çalışma kategorileri vardır. Müşteri temsilcisini arayarak merak ettiğiniz ve kiralama yapmak istediğiniz kuryelerin içeriği hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. İletişim adresleri İstanbul kodu ile başlar. Ev ve cep telefonlarınızdan rahatlıkla arayabilir ve beklemeden hızlı bir şekilde kurye adresi ve siparişi verebilirsiniz. İletişime geçmek için site üzerinde yer alan canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Anlık bilgi alışverişi yaparak göndereceğiniz kuryeyi güvence altına almış olursunuz.

Hizmet Verdiği Bölgeler ve Şubeleri

Yurt içinde hava alanı bulunan tüm bölge ve şehirlere mesafe aralığına göre 1 ile 4 saat arasında teslim ileti şekliyle hızlı ve güvenli paket taşımacılığı sunmaktadır. Kargo İstanbul’un her bölgesi için hafta içi her gün ve hafta sonu dahil olmak üzere çalışma saatleri mevcuttur. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere iki hat üzerinde kuryecilik işi yapmakta. Aynı zamanda İstanbul’un merkez bölgelerinde de müşterilerine hizmet vermekte. İl içi kuryecilik işinde acil yetiştirme durumlarına göre en geç 45 dakika içinde istediğiniz kargo yerine ulaşacaktır. İstanbul’da yaşıyorsanız ve gün içinde ülkenin farklı bir bölgesine bu paketin yetişmesi için uçak kuryesi tercih edilir. Firmanın en çok tercih edilen kuryesi budur. Gün içinde Marmara Bölgesi dışında farklı bölgelere kalkış yapan uçaklar sadece kurye taşımacılığı yapmakta. Bu yüzden tek bir hat üzerinden kargonun doğrudan karşıya ulaşma süresi kısalmış olacaktır.

İstanbul ve çevresinde yoğun olarak hizmet veren firma çalışma ağını genişletmeye devam ediyor. Sürekli ve özel müşterileri için vip kuryeleri de açmıştır. Vip müşterilerin acil durumlarında hava ya da kara yolu kuryesi kullanılır. Yakın bir yerden başka bir yere taşımacılıkta ise motorlu ya da yaya kuryesi tercih ediliyor. Yaya kuryesinin bir diğer özelliği ise dağıtmak istediğiniz afiş, broşür ve gazete gibi belge niteliği taşıyan ürünlerin İstanbul ve çevresine ulaşmasını sağlar.

Türkiye'nin Acil Kargo şirketi 1999 yılında iki ortağın bir araya gelmesiyle İstanbul merkezli hizmetler vermeye başladılar. Zamanın şartları ve teknoloji durumu günümüz ile baz alındığı takdirde imkanların kısıtlı olduğu dönemlerde bu işe başladık. İlk olarak İstanbul içi motorlu kurye ile semtler arasında hızlı kargo gönderimi hizmetleri verdik. Çünkü diğer kargo firmaları metropol içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri yirmi dört saat ile kırk sekiz saati buluyordu. Oysa ki bizim sağladığımız hizmet İstanbul içindeyse Express olarak maksimum bir saat, gün içi olarak belirtilmişse mesai saati bitmeden kesinlikle teslimat gerçekleşmiş olur. Yurt içinde hava alanı olan bölgelere kilometre uzaklığına göre bir ile dört saat arasında şehirler arası hava kargo hizmetine başladık. Firmamızla iletişime geçen müşteriler ilk defa aldıkları bu hizmetin avantajlarını iyice kavradıktan sonra zamanla bu servis taşımacılık alanının en elit gönderi taşımacılığı olarak gözümüze çarpmaktadır. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek için devamlı olarak kendimizi geliştirdik ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurarak büyük bir yol kat ettik. Her bir basamak yukarı tırmandıkça müşterilerin beklentisi daha ileri noktalara taşındı. Tabi ki bu da hizmet kalitemizin ne kadar üst düzey olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Şirket ve firmalar, kurum ve kuruluşlar, özel iş yerleri ve daha bir çok sektörel bazda hizmet veren şirketlerin kurye maliyetlerini düşürmek ve en önemlisi Türkiye içi hızlı uçak kargo gönderimi ile bir kaç saat içinde şehirler arası kargo hizmeti alabilmenin heyecanını sizlere yaşattık. İnsanlığın büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetin kaliteli olmasını ve üstelik bu güzide servisin maliyet yönünden çok uygun fiyatlara taşınması gerekmektedir. Genelde insanlar taşıma ücretleri ucuz ve hizmet kalitesinin en son seviyede olmasını bekliyorlar. Sonuçta insanlar aldıkları bir hizmet karşılığında para ödüyorlar, elbette ki hizmetin detayları ve sonuçları kişileri yakından ilgilendirmektedir. Ne kadar çok kesesine tasarruf ettirebilirse ve bunun yanında aldığı hizmet tam zamanında teslimatla noktalandığı anda kişi ve şahısların keyfine diyecek bir şey yoktur. Arabalı kurye, araçlı kargo, gece kurye, nöbetçi eczane acil ilaç, yurt içi hava kargo, yurt dışı uçak kargo, motorlu kurye, ithalat ve ihracat taşımacılığı, uluslar arası numune gönderimi, evcil hayvan pet kargo taşıma gibi alternatif bütün hizmetlerin tek bir noktadan yürütüldüğü firmamız yıllar içerisinde her geçen günde Acil Uçak Kargo markası olmasında en büyük adımları atmıştır. Sabah, öğlen, akşam hiç farketmez günün tüm saatlerinde hiç çekinmeden iletişim kurabileceğiniz ailenizin KARGO şirketiyle artık tanışmanın vakti gelmedi mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz hemen yapmanız gereken bir telefon yardımıyla ya da talep formları aracılığıyla deneyimli firmamıza ulaşabilirsiniz. Global dünya kargo taşımacılığı belgeleri ve sertifikaları tam olan ender uçak kargo şirketinden birisiyiz. Resmi ve hizmetin her aşamasında sizi bilgilendiren ayrıca web sitesi üzerinden kargo takip sorgulama yapabileceğiniz eşsiz bir taşıma firması arıyorsanız, kesinlikle hedefe varacağınız en nadide web sayfasında bulunuyorsunuz. Kargo fiyatları diğer rakiplerimize göre çok daha uygun ve hesaplıdır. Bizden maliyet teklifi almadan diğer şirketlerle irtibat kurmayınız. Hem kesenizi, hem de zaman yönünden zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bizi arayınız. İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Trabzon'a, Antalya'dan Kayseri'ye, Adana'dan Konya'ya, Diyarbakır'dan Manisa'ya, Mardin'den Sivas'a, Bodrum'dan Samsun'a, Erzurum'dan Muğla'ya, Dalaman'dan Mersin'e, Hatay'dan Van'a ve daha bir çok hava alanı bulunan iller arasında evrak ve paket gönderimi yapabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerine Express ve Ekonomik hava kargo yollayabilir, ilgili ülkelerden Türkiye'ye kargonun getirilmesini isteyebilirsiniz. Yurtdışı kargo işlemlerinde her zaman avantajlı fiyatlar ve kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz. Yurt dışına nasıl kargo gönderilir ve yurt dışına neler gönderebilirim gibi başlıklar altında web sitemizi baştan sona kontrol edebilirsiniz. Yurt dışına uçak kargo göndermenin en kolay yolu www.acilkargo.net üzerinden alınan hizmettir. Tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik taşıma seçenekli olarak kargo yollayabilirsiniz. Türkiye'den yurt dışına kargo ulaştırmak için firmamızı arayarak deneyimli ve uzman operatörlere kargo içeriği, kap ve adet sayısı, ölçü bilgileri ve net ağırlık, İstanbul içinde alınacak ve yurt dışında teslim edilecek adres, posta kodu ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinin tamamına kargo gönderimi yaptığımızı biliyor muydunuz? Almanya, Amerika, Rusya, Dubai, Danimarka, İspanya, İtalya, Belçika, Fransa, İsveç, İsviçre, Portekiz, Makedonya, Romanya, Macaristan, Kosova, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İzlanda, Estonya, Norveç, İngiltere, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Arjantin, Brezilya, Meksika, Paraguay, Uruguay, Şili, Endonezya, Fildişi Sahili, Japonya, Çin, Tayland, Tayvan, Güney Kore, Kamerun, Senegal, Gana, Gine, Etiyopya, Fas, İsrail, Filistin, Somali, Umman, Nijerya, Hindistan, Afganistan, Pakistan ve bütün dünya ülkelerine en hızlı hava yolu uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. Yurt dışına kargo göndermek artık yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo yollamak kadar kolay ve zahmetsiz şekilde yapılmaktadır. Disiplinli, titiz, kaliteli ve sektörde uzman bir ekibe sahip olan www.acilkargo.net kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en uygun hava yolu kargo maliyetleri ve en hızlı teslimat süresi sunmasıyla bilinmektedir. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderme ve kargo getirme konularında çeşitli hizmetler sunan YDK LOJİSTİK birden fazla alan adını tek bir çatı altında toplayarak İnternet ortamında büyük bir yatırıma sahiptir. Sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen, bunların yanı sıra iç ve dış ekibine aylık/yıllık eğitimlere tabi tutmaktadır. Yurt dışına evrak, paket, koli, kutu, valiz, bavul, bagaj fazlası taşıma, tekstil ürünleri, aşı ve serum, medikal malzemeler, ilaç, hormon iğneleri, makine ve yedek parçaları, kahve takımı, nargile, kuru bakliyat, kuru yemiş, lokum, mektup, doküman, dosya, zarf, elektronik eşyalar, zati kullanılmış eşya, hediyelik ürünler, numune ve daha bir çok kargoyu firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese/kapıdan kapıya ulaştırmaktayız. Avrupa ülkeleri; İsviçre, İsveç, Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Norveç, Bosna Hersek, Letonya, Litvanya, Estonya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Danimarka, Kosova, Yunanistan, Bulgaristan, Portekiz, Makedonya, İrlanda, Lüksemburg, Beyaz Rusya, Moldova, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Finlandiya, Andorra, Arnavutluk, İspanya, İtalya, Karadağ, Malta, San Marino, Sırbistan, Vatikan, Gürcistan, Macaristan başta, Amerika ülkeleri; Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Uruguay, Paraguay, Kosta Rika, Küba, Cayman Adaları, Dominik, Barbados, Belize, Bermuda, Bolivya, Aruba, Venezuela, Tobago, Surinam, Panama, Peru, Porto Riko, Ekvador, El Salvador, Bahamalar başta Asya ülkeleri; Maldivler, Singapur, Bahreyn, Brunei, Filistin, Kıbrıs, Lübnan, Katar, Timor Leste, Kuveyt, İsrail, Ermenistan, Tayvan, Butan, Sri Lanka, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Dubai, Ürdün, Güney Kore, Kuzey Kore, Tacikistan, Nepal, Bangladeş, Kamboçya, Suriye, Kırgızistan, Laos, Filipinler, Umman, Malezya, Pakistan, Rusya, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Tayland, Yemen, Afganistan, Myanmar, Çin, Endonezya, Moğolistan, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan, Hindistan başta, Afrika ülkeleri; Angola, Burkina Faso, Demokratik Kongo, Fas, Gambiya, Gine, Kamerun, Kongo Cumhuriyeti, Libya, Mozambik Cumhuriyeti, Orta Afrika, Senegal, Somali, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Togo, Sudan, Şeyseller, Nijer, Mısır, Madagaskar, Lesotho, Kenya, Fildişi Sahili, Eritre, Cibuti, Burundi, Benin, Botswana, Yeşil Burun Adaları, Çad, Etiyopya, Gabon, Gine, Güney Sudan, Komorlar, Liberya, Malavi Cumhuriyeti, Moritanya, Nijerya, Ruanda, Umman, Sierra Leone, Svaziland, Tunus, Zimbabve gibi ülkelerin hepsine her gün kargo gönderimi yapmaktayız. Firma olarak çıkışlarımız günlüktür. Hafta içi her gün 17:00’a kadar, cumartesi günü ise 15:00’a kadar çıkışlarımız olmaktadır. 150 kilograma kadar şahsi olarak numune bazlı kargo yollayabilirsiniz. Ayrıca resmi, belgeli ve beyannameli ihracat kargo taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Uluslararası numune ve paket taşımacılığı adına tüm yetki ve taşımacılık belgeleri tam olan Türkiye’nin ender kuruluşlarından birisiyiz. Firmamızı aradıktan sonra deneyimli operatörlerimiz sizlerden bazı bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo çıkış ve varış ülke şehir adres bilgileri, ölçü bilgileri ve ağırlık, ürün içeriği, kap ve adet sayısı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarmanız gerekmektedir. Her gün tüm dünya ülkelerine onlarca paket, yüzlerce evrak gibi bir çok kargo yollamaktayız. Türkiye’den çıkış yapan kargolar ilgili ülke gümrük müşavirliği prosedürlerinden sorunsuz şekilde geçmeleri takdirinde dağıtımı yapacak yetkili acenteye teslim edilmektedir. Dağıtıcı acentenin eline geçen kargo hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca kargonuz nereden çıkış yaparsa yapsın an ve an web sitemizden takip sorgulama alanından izleyerek akıbetini sizler de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.