İstanbul Kargo

İstanbul kargo şirketi yurt içi uçak kargo ve yurt dışı hava yolu kargo taşımacılığı yapan Türkiye’nin en kaliteli Express Ekonomik kargo gönderi firmasıdır. İstanbul’dan Ankara İzmir Antalya Adana Bursa Trabzon Sivas Malatya Gaziantep Konya Kayseri hava yolları uçak kargo.

İSTANBUL KARGO İLE ZAMANDAN KAZANIN

İstanbul Kargo güvencesi ve hizmet kalitesi farkıyla metropol kentinden yurt içinde hava alanı olan bölgelere şehirler arası uçak kargo, yurt dışına hava yolu kargo ve İstanbul’dan evcil hayvan pet kargo taşımacılığı hizmetlerinin tamamını tek noktadan alabilirsiniz. Tüm kargo gönderileri firmamız ile bulutların üzerinde uçuyor!

İstanbul Yurtiçi Uçak Kargo Servisi

İstanbul şehrinden tüm Türkiye hava alanı olan illerine bir kaç saat içinde tüm gönderileri teslim ettirebilirsiniz. Çok acil yada zaman bakımından fazla hassas olan kargolar şirketimizin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu yurt içi uçak kargo hizmeti ile sorunsuz göndericiden alıcıya ulaştırılır. Türk hava yolları günlük periyodik yurt içi servisleri ve alternatif hava yolu şirketlerinin toptan satış listesi üzerinden sizin için en uygun fiyatı bularak uygun maliyetlerle kargoları taşıyoruz. Şirketimize günün tüm saatleri 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 0212 210 04 98 – 0539 403 77 33 numaralı telefonlardan ve destek@acilkargo.net mail adresine atacağınız e postalar çok kısa sürede fiyatı çıkartılıp, teslimat süresi ile birlikte tarafınıza bildirilmektedir. Her gün binlerce müşterinin yurt içinde her hangi bir hava limanı olan ilden diğer bir hava alanı bulunan şehrine size belirtilen zaman zarfı içerisinde tam zamanında teslim edileceği adrese ulaştırılır. Yurt içinde en hızlı kargo taşımacılık servisi uçak kargo hizmetidir.

Ülkemizde son yıllarda en çok kullanılan hava taşıma servisi son günlerde çok popüler olmuştur. Bu hizmetten faydalanan müşteriler ne kadar kaliteli ve hızlı bir gönderi seçimi olduğunun farkına varmaktadır. Bazen öyle anlar denk geliyor ki, çok kısa sürelerde bir şehirden diğer bir şehre evrak paket vb. kargoları ulaştırmanız gerekiyor. Böyle durumda uçak kargo hizmetinden bi haber olan müşteriler ilk defa bu servisi aldıkları an itibariyle ne kadar doğru bir iş yaptığını ivedi şekilde görmektedir.

İstanbul’dan Yurt Dışına Kargo Gönderimi

İstanbul’un tüm semtlerinden yurt dışı tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik gönderi servisleri ile en uygun maliyetlerle hava yolu kargo firmamıza taşımacılığını yaptırabilirsiniz. Avrupa ülkelerine 1 gün, Amerika ülkelerine 2 gün, Afrika ülkelerine 3-4 gün ve Asya ülkelerine 4-5 iş günü içinde teslimatları gerçekleştirilir. Yurt dışına gönderi yapacak olan müşterilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kargo bilgileri eksiksiz, tam ve sağlıklı bir şekilde firma yetkililerine iletilmelidir. Net ve doğru olarak ulaştırılan yurt dışı kargo bilgileri deneyimli ve uzman operatörlerimiz tarafından operasyon aşaması kapsamına alınır. Hemen gideceği ülkeye tüm hava yolu kargo şirketlerinin fiyat listesine bakar, sizin için en uygun olan ücretli taşıma servisini bularak bu konuda önemli ölçüde kesenize katkıda bulunur, cebinizden hiç bir zaman fazla para çıkmaz. Daima en uygun hava kargo hizmetlerini kaliteli bir anlayış ile tarafınıza sunmaktayız. Kargo çıkış ve varış yapacağı ülke şehir, kargonun içeriği, kargo net ağırlığı ve ölçü bilgileri, kargo kap ve adet sayısı, kargo gönderici alıcı iletişim bilgileri şirketimize ulaştırılması halinde çok kısa sürelerde kargo servis ücreti ve teslimat süre zarfı ile alakalı tüm detayları deneyimli ekibimiz ulaştırır.

Karşılıklı olarak fiyatta mütakıp kalınması halinde hemen gönderi kaydı oluşturulur ve hiç zaman kaybetmeden toplama aracı gönderici adresine ulaşarak isim ve imza karşılığı size wybill vererek kargoyu teslim alır. Daha sonra merkez ofise ulaştırarak hızlı bir şekilde işlem görerek, çıkış belgeleri de hazırlanıp ilgili ülkeye nakli için ilk kalkış yapacak kargo uçağına sevk edilir. Gönderi karşı destinasyona ulaştıktan sonra gümrük memurlarının yapmış olduğu kontrol aşamasından sonra dağıtımı yapacak olan acentemize teslim edilir. Yetkili hava yolu kargo acente servisimiz hiç beklemeden gönderiyi isim ve imza karşılığı tam zamanında karşı adrese teslim eder. Daha sonra merkez ofise ulaşan teslimat bilgileri göndericiye telefon, kısa sms ve mail yoluyla bildirilmektedir.

İstanbul kargo hizmeti ile tüm bölgelere hizmet veren firma kargonuzu aldığı gibi gönderi adresine en iyi güvenlik sistemleri ile teslim eder. Artık gönderi işlemleri için kargo firmasına başvurmak işleri de tarihe karıştı. Sadece gönderi başvurusu yaparak kısa bir sürede internet üzerinden gönderinizin gelip evinize kadar teslim alınmasını sağlamak çok kolay olmaktadır.

Gönderi Kaydı Oluşturun

Kargonuzu gönderme talebinde bulunmak için internet aracılığıyla firmanın sistemine girerek ‘gönderi kaydı oluşturun’ sekmesini seçmeniz yeterli olmaktadır. Burada gerekli tüm bilgiler tam olarak doldurulur. Bilgiler doldurduktan sonra kayıt işlemi tamamlanır. En kısa sürede firma vermiş olduğunuz adresi görevli gönderimi yaparak, paketinizi teslim alır. Buradan sonra ki tüm sorumluluk firmaya ait olacaktır.

Kargolar Hızlı Teslimat İle Tam Zamanında Ulaşır

Gönderi kaydı oluşturduktan sonra firma görevlisi paketinizi en kısa iş günü içerisinde teslim alır. Ardından kargo firması gerekli işlemleri tamamlayarak, kargolama araçlarını teslimat üzere yola çıkarır. Kargo en iyi şekilde paketleme ve hassasiyet ile araçlara yüklenir. Kişinin belirtmiş olduğu adresi paket zarar görmeden teslim edilir. Burada yine teslim edildiğine dair kişinin onayı alınır. Ayrıca hataya yer vermemek adına gönderen kişinin alıcı bilgileri, teslimat sırasında kapıda kontrol edilir. Bu sırada güvenlik bakımından kimlik sorgusu yapılmaktadır.

Gönderi Sorgulama ve Her An Takip Edebilirsiniz

Gönderilen paketin yola çıktıktan sonra ki her hareketini firmanın web sitesi üzerinden takip etmek mümkün olmaktadır. Bu özellik ile kişiler karşı tarafı da kolayca bilgilendirir. Yola çıkan paketin her hareketi sistem de mevcut olur. Yazılı bir tablo halinde paketin yola çıkması, indirilen şubesi, aracın tekrar hareketi veya alıcıya teslim etmek üzere yola çıkan son hareketi gibi tüm detayları buradan hızlıca takip etmek mümkün olur. Bu işlem bilgileri içerisinde aracın hareket ettiği gün ve saat detayı da yer alır. Alıcıya firma kargo teslimatını en hızlı şekilde yaparken, bilgilendirme takibine de imkan vermiş olur.

Güvenilir Paketleme ve Ambalaj Desteği

Gönderilen kargonun evrak yada özel herhangi bir eşya olması göz önünde bulundurularak firma tarafından kargo tam donanımlı bir muhafaza sağlar. Paketin dışarıdan bakıldığında ne olduğu bilgisi asla anlaşılmaz. Kırılacak türde eşyalar için gerekli ambalaj önlemi alınır. Kargonun kaza yada düğme gibi darbelerden etkilenmemesi sağlanır. Paket gönderenin teslim ettiği ile aynı şekilde alıcıya teslim edilir.
Firma dağıtım görevlileri tüm bu sorumluluğu üstlenmekte olup, her pakete ayrı özeni gösterir. Aniden gönderilmesi gereken bir evrak yada eşya için de hiç bir ambalaj sıkıntısı yaşamadan, gönderi kaydı oluşturmak ve geri kalan tüm işleri firmaya bırakmak tam donanımlı bir teslimat için yeterli olacaktır. Alıcı ile gönderenin bilgileri de yine firma ile gönderen arasında tutulan özel bir bilgi olmaktadır. Görüntü olarak bu bilgiler sadece kargo paketi üzerinde yazılı olabilir.

İSTANBUL KENTİ ACİL UÇAK KARGO ŞİRKETİNİN FARKINI DENEYİN!

100%

HIZLI TAŞIMA

100%

ONLİNE İŞLEMLER

100%

UYGUN MALİYETLER

100%

ZAMANINDA TESLİMAT

SIKCA SORULAN SORULAR

İstanbul Kargo Nasıl Çalışır?

Telefon ve mail yoluyla firmamızın deneyimli yetkililerine ulaşabilir, dilerseniz merkez ofise ve acentelere uğrayarak kargonuzu teslim ederek işlem görmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul Kargo’ya ulaşan kargo gönderi bilgileri çok kısa sürede uzman arkadaşlarımız tarafından fiyatlandırılır ve en hızlı teslimat süresi ile tarafınıza bildirilir. Bu konuda telefon numaraları aracılığı ile sesli olarak anlatabilir yada e-mail yoluyla e posta göndererek destek isteyebilirsiniz. Firmamız tüm hava yolu kargo şirketlerinin toptan taşıma listesi üzerinden sizlerin gönderilerinin gidiş yapacağı destinasyona en makul fiyatı veren hava yolu ile taşımaktayız.

İstanbul Kargoya Nasıl Ulaşabilirim?

Şirketimize telefon numaraları, e-mail adresi, merkez ofisi ve acenteleri aracılığıyla günün her saati ulaşabilirsiniz. 0212 210 04 98 – 0539 403 77 33 numaralı sabit hat ve cep telefonu üzerinden şirketimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca gsm numaramız ile whatsapp dan ulaşabilme imkanınız mevcuttur. Çağrı merkezinde diksiyonu düzgün ve nazik operatörlerimiz sizden gelen çağrı kayıtlarını en kısa sürede fiyatlandırıp tarafınıza teslimat süresi ile birlikte ivedi şekilde ulaştırır. Ayrıca Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:6 No:598 adresi konumunda faaliyet gösteren merkez ofisimize tüm müşterileri bekleriz.

İstanbul Kargo İle Neler Gönderebilirim?

Kendi alanında dev adımlarla ilerleyen İstanbul Kargo şirketi ile neler gönderebilirsiniz? Makine ve makine parçaları, perde, halı, cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop, iphone, ipad, elektronik eşyalar, mutfak ekipman ve araç gereçleri, tekstil ürünleri, stor perde, kumaş, deri, gıda, sebze, meyve, elbise, ayakkabı, giyim, ilaç ve daha bir çok taşınması yasak/yanıcı ve Türk Ticaret Kanunlarına aykırı hiç bir gönderi kabul edilmez.

İstanbul Kargo Ne Tür Hizmetler Vermektedir?

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı olarak komple hava yolu kargo taşımacılığı hizmetleri sunan sektörünün dev firmasıdır. Yurt içi uçak kargo, yurt dışı hava kargo, ihracat ve ithalat taşımacılığı, evcil hayvan pet kargo ve acil ilaç gibi hizmetleri için 7 gün 24 saat hiç çekinmeden itina ile alabilirsiniz. Her gün binlerce müşteri kaliteli hizmet anlayışı ve en uygun maliyetler için ilk tercih olarak bizi seçiyor

Karşı Ödemeli Gönderi Yapılır Mı?

Türkiye genelinde bir şehirden diğer bir şehre kargo gönderileri karşı taraf ödemeli kargo taşıtabilirsiniz. Karşı tarafa fiyat teyidi yapıldıktan sonra kargonuzu karşı ödemeli olarak Türk Hava Yolları uçuş sağlanan her şehre adres teslimi yaptırabilirsiniz.

Kargo Taşımaları Sigorta Kapsamında Mıdır?

Müşteri talebi doğrultusunda orjinal fatura üzerinden döviz kuru hesaplanarak sigortalanmaktadır. Değerli ve değersiz tüm kargo gönderilerini firmamız güvencesi altında sigortalayabilirsiniz. Bu konuda daha kapsamlı bilgi alabilmek için web sitemize giriş yaparak iletişim sayfasından telefon ve mail üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evcil Hayvan Pet Kargo Gönderebilir Miyim?

Hayatımızın bir çok alanında evimizin bireyi ve ailemizden birisi olarak karşımıza çıkan küçük sevimli dostlarınızı İstanbul’dan hava alanı olan tüm şehirlere bir kaç saat içinde özel servisle ulaştırabilirsiniz. Türk hava yolları sevimli dostlarınızı kimlik kartı, taşıma kafesi, sağlık karnesi, veteriner hekim sağlıklıdır uçuş yapabilir raporu ile en az 3 aydan büyük olmak şartıyla kabul edilmektedir. Ayrıca uçakta veteriner hekim kontrolünde taşıma kafesleri içinde maması ve suyu verilerek özenle taşınmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Hizmetiniz Var Mı?

Firmamız aracılığı ile gönderilen tüm kargolar koli içinde istif edilmelidir. Bu konuda tüm müşterilere ambalaj ve paketleme hizmeti sunarak gideceği kargoların hiç bir zarar görmemesi için almış olduğu önlemler bütünüdür. Kırılacak yada hassas olan gönderiler merkez ofisimize ulaştıktan sonra kontrol aşamasında sorun teşkil etmesi durumunda yeniden paketleme yapılarak, daha sağlam ve düzgün şekilde gidebileceği konuma alınmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için hemen şirketimize ulaşınız.

Numune Gönderimi Yapabilir Miyim?

Yurt içinde tüm şehirlere ve yurt dışında tüm dünya ülkelerine 150 kg. sınır limitli kargo gönderileri yapabilirsiniz. Numune adından da anlaşılacağı gibi bir ürün yada malın Türkiye’den yurt dışına bir kaç adet olarak karşı tarafa gönderilmesidir. Numune gönderecek olan müşteriler bazı hususlara dikkat etmelidir. Gönderilen numune ticari bir konumda görüldüğü takdirde ilgili ülke gümrüğü tarafından vergi çıkartılabilir. Bu konuda tüm ülkelerin kendine göre gümrük müşavirliği şartları bulunmaktadır.

İthalat ve İhracat Taşımacılığı Hizmeti Var Mı?

Şirketimiz tüm dünya ülkelerine yurt dışı kargo gönderimi yapan lider bir hava yolu firmasıdır. Resmi ve belgeli olarak ihracat ve ithalat taşımacılığı hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca 150 kg nın altında ki gönderiler için mikro ihracat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yurt dışına resmi olarak ürün ve mal gibi kargoları göndermek için hemen çağrı merkezimizi arayınız. En uygun ihracat talep maliyetleri ile Türkiye’den yurt dışına kargo göndermek isteyen müşteriler hiç beklemeden iletişim kurabilirler.

Hava Alanı Olmayan Şehre Kargo Yollayabilir Miyim?

Elbette efendim hava alanı olmayan şehirlere de mobil kargo taşıma servisi ile gönderi yapabilirsiniz. Kargo en yakın hava limanına kadar uçakla gidiş yapar ve burada araçlı kargo ekiplerimiz tarafından teslim alınır ve arabalı dağıtım aracıyla adresine teslim edilir. Bu da İstanbul Kargo şirketinin tüm müşterilerine sunmuş olduğu mobil kargo hizmetidir.

BAZI MÜŞTERİ YORUMLARI

Türkiye'nin Acil Kargo şirketi 1999 yılında iki ortağın bir araya gelmesiyle İstanbul merkezli hizmetler vermeye başladılar. Zamanın şartları ve teknoloji durumu günümüz ile baz alındığı takdirde imkanların kısıtlı olduğu dönemlerde bu işe başladık. İlk olarak İstanbul içi motorlu kurye ile semtler arasında hızlı kargo gönderimi hizmetleri verdik. Çünkü diğer kargo firmaları metropol içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri yirmi dört saat ile kırk sekiz saati buluyordu. Oysa ki bizim sağladığımız hizmet İstanbul içindeyse Express olarak maksimum bir saat, gün içi olarak belirtilmişse mesai saati bitmeden kesinlikle teslimat gerçekleşmiş olur. Yurt içinde hava alanı olan bölgelere kilometre uzaklığına göre bir ile dört saat arasında şehirler arası hava kargo hizmetine başladık. Firmamızla iletişime geçen müşteriler ilk defa aldıkları bu hizmetin avantajlarını iyice kavradıktan sonra zamanla bu servis taşımacılık alanının en elit gönderi taşımacılığı olarak gözümüze çarpmaktadır. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek için devamlı olarak kendimizi geliştirdik ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurarak büyük bir yol kat ettik. Her bir basamak yukarı tırmandıkça müşterilerin beklentisi daha ileri noktalara taşındı. Tabi ki bu da hizmet kalitemizin ne kadar üst düzey olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Şirket ve firmalar, kurum ve kuruluşlar, özel iş yerleri ve daha bir çok sektörel bazda hizmet veren şirketlerin kurye maliyetlerini düşürmek ve en önemlisi Türkiye içi hızlı uçak kargo gönderimi ile bir kaç saat içinde şehirler arası kargo hizmeti alabilmenin heyecanını sizlere yaşattık. İnsanlığın büyük bir çoğunluğu aldığı hizmetin kaliteli olmasını ve üstelik bu güzide servisin maliyet yönünden çok uygun fiyatlara taşınması gerekmektedir. Genelde insanlar taşıma ücretleri ucuz ve hizmet kalitesinin en son seviyede olmasını bekliyorlar. Sonuçta insanlar aldıkları bir hizmet karşılığında para ödüyorlar, elbette ki hizmetin detayları ve sonuçları kişileri yakından ilgilendirmektedir. Ne kadar çok kesesine tasarruf ettirebilirse ve bunun yanında aldığı hizmet tam zamanında teslimatla noktalandığı anda kişi ve şahısların keyfine diyecek bir şey yoktur. Arabalı kurye, araçlı kargo, gece kurye, nöbetçi eczane acil ilaç, yurt içi hava kargo, yurt dışı uçak kargo, motorlu kurye, ithalat ve ihracat taşımacılığı, uluslar arası numune gönderimi, evcil hayvan pet kargo taşıma gibi alternatif bütün hizmetlerin tek bir noktadan yürütüldüğü firmamız yıllar içerisinde her geçen günde Acil Uçak Kargo markası olmasında en büyük adımları atmıştır. Sabah, öğlen, akşam hiç farketmez günün tüm saatlerinde hiç çekinmeden iletişim kurabileceğiniz ailenizin KARGO şirketiyle artık tanışmanın vakti gelmedi mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz hemen yapmanız gereken bir telefon yardımıyla ya da talep formları aracılığıyla deneyimli firmamıza ulaşabilirsiniz. Global dünya kargo taşımacılığı belgeleri ve sertifikaları tam olan ender uçak kargo şirketinden birisiyiz. Resmi ve hizmetin her aşamasında sizi bilgilendiren ayrıca web sitesi üzerinden kargo takip sorgulama yapabileceğiniz eşsiz bir taşıma firması arıyorsanız, kesinlikle hedefe varacağınız en nadide web sayfasında bulunuyorsunuz. Kargo fiyatları diğer rakiplerimize göre çok daha uygun ve hesaplıdır. Bizden maliyet teklifi almadan diğer şirketlerle irtibat kurmayınız. Hem kesenizi, hem de zaman yönünden zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bizi arayınız. İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Trabzon'a, Antalya'dan Kayseri'ye, Adana'dan Konya'ya, Diyarbakır'dan Manisa'ya, Mardin'den Sivas'a, Bodrum'dan Samsun'a, Erzurum'dan Muğla'ya, Dalaman'dan Mersin'e, Hatay'dan Van'a ve daha bir çok hava alanı bulunan iller arasında evrak ve paket gönderimi yapabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerine Express ve Ekonomik hava kargo yollayabilir, ilgili ülkelerden Türkiye'ye kargonun getirilmesini isteyebilirsiniz. Yurtdışı kargo işlemlerinde her zaman avantajlı fiyatlar ve kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz. Yurt dışına nasıl kargo gönderilir ve yurt dışına neler gönderebilirim gibi başlıklar altında web sitemizi baştan sona kontrol edebilirsiniz. Yurt dışına uçak kargo göndermenin en kolay yolu www.acilkargo.net üzerinden alınan hizmettir. Tüm dünya ülkelerine Express ve Ekonomik taşıma seçenekli olarak kargo yollayabilirsiniz. Türkiye'den yurt dışına kargo ulaştırmak için firmamızı arayarak deneyimli ve uzman operatörlere kargo içeriği, kap ve adet sayısı, ölçü bilgileri ve net ağırlık, İstanbul içinde alınacak ve yurt dışında teslim edilecek adres, posta kodu ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinin tamamına kargo gönderimi yaptığımızı biliyor muydunuz? Almanya, Amerika, Rusya, Dubai, Danimarka, İspanya, İtalya, Belçika, Fransa, İsveç, İsviçre, Portekiz, Makedonya, Romanya, Macaristan, Kosova, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İzlanda, Estonya, Norveç, İngiltere, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Arjantin, Brezilya, Meksika, Paraguay, Uruguay, Şili, Endonezya, Fildişi Sahili, Japonya, Çin, Tayland, Tayvan, Güney Kore, Kamerun, Senegal, Gana, Gine, Etiyopya, Fas, İsrail, Filistin, Somali, Umman, Nijerya, Hindistan, Afganistan, Pakistan ve bütün dünya ülkelerine en hızlı hava yolu uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. Yurt dışına kargo göndermek artık yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo yollamak kadar kolay ve zahmetsiz şekilde yapılmaktadır. Disiplinli, titiz, kaliteli ve sektörde uzman bir ekibe sahip olan www.acilkargo.net kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en uygun hava yolu kargo maliyetleri ve en hızlı teslimat süresi sunmasıyla bilinmektedir. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderme ve kargo getirme konularında çeşitli hizmetler sunan YDK LOJİSTİK birden fazla alan adını tek bir çatı altında toplayarak İnternet ortamında büyük bir yatırıma sahiptir. Sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen, bunların yanı sıra iç ve dış ekibine aylık/yıllık eğitimlere tabi tutmaktadır. Yurt dışına evrak, paket, koli, kutu, valiz, bavul, bagaj fazlası taşıma, tekstil ürünleri, aşı ve serum, medikal malzemeler, ilaç, hormon iğneleri, makine ve yedek parçaları, kahve takımı, nargile, kuru bakliyat, kuru yemiş, lokum, mektup, doküman, dosya, zarf, elektronik eşyalar, zati kullanılmış eşya, hediyelik ürünler, numune ve daha bir çok kargoyu firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese/kapıdan kapıya ulaştırmaktayız. Avrupa ülkeleri; İsviçre, İsveç, Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Norveç, Bosna Hersek, Letonya, Litvanya, Estonya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Danimarka, Kosova, Yunanistan, Bulgaristan, Portekiz, Makedonya, İrlanda, Lüksemburg, Beyaz Rusya, Moldova, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Finlandiya, Andorra, Arnavutluk, İspanya, İtalya, Karadağ, Malta, San Marino, Sırbistan, Vatikan, Gürcistan, Macaristan başta, Amerika ülkeleri; Kanada, Brezilya, Arjantin, Şili, Kolombiya, Uruguay, Paraguay, Kosta Rika, Küba, Cayman Adaları, Dominik, Barbados, Belize, Bermuda, Bolivya, Aruba, Venezuela, Tobago, Surinam, Panama, Peru, Porto Riko, Ekvador, El Salvador, Bahamalar başta Asya ülkeleri; Maldivler, Singapur, Bahreyn, Brunei, Filistin, Kıbrıs, Lübnan, Katar, Timor Leste, Kuveyt, İsrail, Ermenistan, Tayvan, Butan, Sri Lanka, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Dubai, Ürdün, Güney Kore, Kuzey Kore, Tacikistan, Nepal, Bangladeş, Kamboçya, Suriye, Kırgızistan, Laos, Filipinler, Umman, Malezya, Pakistan, Rusya, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Tayland, Yemen, Afganistan, Myanmar, Çin, Endonezya, Moğolistan, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan, Hindistan başta, Afrika ülkeleri; Angola, Burkina Faso, Demokratik Kongo, Fas, Gambiya, Gine, Kamerun, Kongo Cumhuriyeti, Libya, Mozambik Cumhuriyeti, Orta Afrika, Senegal, Somali, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Togo, Sudan, Şeyseller, Nijer, Mısır, Madagaskar, Lesotho, Kenya, Fildişi Sahili, Eritre, Cibuti, Burundi, Benin, Botswana, Yeşil Burun Adaları, Çad, Etiyopya, Gabon, Gine, Güney Sudan, Komorlar, Liberya, Malavi Cumhuriyeti, Moritanya, Nijerya, Ruanda, Umman, Sierra Leone, Svaziland, Tunus, Zimbabve gibi ülkelerin hepsine her gün kargo gönderimi yapmaktayız. Firma olarak çıkışlarımız günlüktür. Hafta içi her gün 17:00’a kadar, cumartesi günü ise 15:00’a kadar çıkışlarımız olmaktadır. 150 kilograma kadar şahsi olarak numune bazlı kargo yollayabilirsiniz. Ayrıca resmi, belgeli ve beyannameli ihracat kargo taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Uluslararası numune ve paket taşımacılığı adına tüm yetki ve taşımacılık belgeleri tam olan Türkiye’nin ender kuruluşlarından birisiyiz. Firmamızı aradıktan sonra deneyimli operatörlerimiz sizlerden bazı bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo çıkış ve varış ülke şehir adres bilgileri, ölçü bilgileri ve ağırlık, ürün içeriği, kap ve adet sayısı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarmanız gerekmektedir. Her gün tüm dünya ülkelerine onlarca paket, yüzlerce evrak gibi bir çok kargo yollamaktayız. Türkiye’den çıkış yapan kargolar ilgili ülke gümrük müşavirliği prosedürlerinden sorunsuz şekilde geçmeleri takdirinde dağıtımı yapacak yetkili acenteye teslim edilmektedir. Dağıtıcı acentenin eline geçen kargo hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca kargonuz nereden çıkış yaparsa yapsın an ve an web sitemizden takip sorgulama alanından izleyerek akıbetini sizler de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.